Seria SKYDIVING  Sytuacje Awaryjne w spadochroniarstwie!

W 2015 r. po raz pierwszy w historii polskiego spadochroniarstwa pojawiła się seria SKYDIVING. Nowoczesna wiedza poparta wieloletnim studiowaniem tematu, wypadków spadochronowych i szczegółową analizą budowy sprzętu i psychiki skoczków. Po „Zanim zaczniesz”, „Co dalej po AFF” i „Poznaj SIM”, pora na długo oczekiwane „Sytuacje awaryjne w spadochroniarstwie”. sytuacje awaryjne w spadochroniarstwie

Pozycja wyczekiwana, ponieważ kontrowersyjna i wymagająca bardzo ostrożnego podejścia. Autor, Grzegorz Kucharczyk „Iwan” przez wiele lat i miesięcy studiował poszczególne przypadki, porównywał sytuacje, analizował sylwetki i kariery spadochronowe ofiar urazów, także śmiertelnych. Wiele paneli dyskusyjnych podczas szkoleń, lata pracy w Komisji Badania Wypadków Lotniczych i analityczne podejście zaowocowały pierwszą taką publikacją, której nadrzędnym celem jest propagowanie bezpieczeństwa w skokach spadochronowych. Głównym celem naszej szkoły jest propagowanie bezpieczeństwa w spadochroniarstwie. Bezpieczeństwo to nasz nadrzędny priorytet w prowadzeniu kursów AFF w Hiszpanii.

Każdemu skoczkowi, a także instruktorowi spadochronowemu, gorąco rekomendujemy serię „Skoki spadochronowe”. To obecnie jedyna nowoczesna pozycja na rynku czytelniczym w branży skoki spadochronowe, przedstawiająca w sposób profesjonalny aktualna wiedzę o skydivingu.

Ebook „Sytuacje awaryjne w spadochroniarstwie” będzie wkrótce dostępny w Atmosfera Shop, w naszej bibliotece tutaj.

Słowo od autora:

Największym zagrożeniem skoczka jest niewiedza i brak świadomości istniejących zagrożeń. Szkolenie podstawowe pełne jest skrótów myślowych, uproszczeń a co najważniejsze – przygotowuje tylko i wyłącznie do pierwszych skoków. Może się zdarzyć, że wiedza zawarta w tej publikacji nigdy nie będzie konieczna dla przeżycia awarii. Może jednak zdarzyć się, że jej brak zaważy o być albo nie być. Niezależnie jednak od szczęścia towarzyszącego każdemu z nas w innym stopniu pozostaje coś, co nazwiemy profesjonalizmem. Jeśli coś robić, to robić dobrze. Jeśli skakać – to świadomie.

#ebookspadochronowy #skydivingseries #seriaskokispadochronowe #ebookiwana #atmosferalibrary

Już wkrótce do pobrania w naszym sklepie! W przygotowaniu zaś kolejne pozycje serii.


0 komentarzy

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: