Szkolenie spadochronowe w marcu trwa!

Na poniższym zdjęciu Daniel, czyli Wrona, który powrócił na szkolenie spadochronowe do licencji B. Warunki dopisują, zatem progres maksymalny, jaki może być. A po skokach oglądanie filmów, nauka układania spadochronów i relaks. Zaczynamy powoli marcowe Zgrupowanie Szkoleniowe.

szkolenie spadochronowe.35 Poniżej Dominik z Norwegii ćwiczy sit-fly z Iwanem, a Nilo doskonali chwyty do egzaminu na licencję skoczka B.

szkolenie spadochronowe.03 szkolenie spadochronowe.47

W powietrzu reaktywował się też Teo i Paweł. Teodorowi serdecznie dziękujemy za polskie przysmaki i pamięć!

szkolenie spadochronowe.24

Na zdjęciu Teo prezentuje dumnie nowy komplet do skoków: szyty na miarę kombinezon, kask i rękawiczki, wszystko do zamówienia i kupienia sprawnie w naszej bazie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy jak rzadko kto doradzić w wyborze i zakupie sprzętu. Również kompletnego zestawu spadochronowego, jak polecany przez nas, sprawdzony spadochron Magellan lub Commodore Skylark, testowany przez Daniela na fotce poniżej.szkolenie spadochronowe.44-001

W marcu pogoda w Hiszpanii jest zdecydowanie już letnia. Chociaż wieczorem się ochładza, to w ciągu dnia temperatury dochodzą do 30 stopni w słońcu. Woda w basenie jest coraz cieplejsza, chociaż jeszcze kąpiel raczej dla morsów ;))). Kwitną pomarańcze, a nasze cytryny już mają drugi rzut owoców, które obecnie przypominają limonki.

W polskiej bazie codziennie przygotowujemy świeże i smaczne jedzenie dla skoczków. Poranek zaczynamy od naszej słynnej, czarnej jak…. , świeżej kawy z nutką cynamonu i skórki pomarańczowej. Na lotnisko skoczkowie zabierają sobie kanapki, a po skokach na strudzonych spadochroniarzy czeka zawsze domowy obiad ze sprawdzonych składników, wybranych z kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Kuchnie wspiera najnowszy Thermomix TM5 i inne nowoczesne urządzenia, a o aromaty i super smaki dba nasza instruktorska para rezydentów, jak samo nazwisko wskazuje, Kucharczyków ;))

Zapraszamy na szkolenie spadochronowe AFF, szkolenie do licencji i skoki doskonalące w najlepszym klimacie południowej Europy, gdzie wszystko jest naprawdę zorganizowane od A do Z. Dojedźcie tylko na lotnisko lub dworzec w Sevilli i już się Wami zajmiemy!