Nie tylko Kurs AFF czy szkolenie do licencji!

Z przyjemnością zapraszamy na Kurs AFF Residencial w polskiej bazie w Hiszpanii. Najlepsza pogoda w całej Europie, skoki z prawie 5000 m i to 7 dni w tygodniu!

Szkolenie AFF i FSC Najbliższy wolny termin na Szkolenie AFF i FSC: 20.10. Na ten termin mamy jedno wolne miejsce. Mamy jeszcze miejsca dla skoczków lub osób towarzyszących. Nie wahajcie się, oprócz skoków zafundujecie sobie super wakacje w pięknym miejscu i zawrzecie super nowe znajomości. Następny termin 18 listopada!

Nasi klubowicze spotykają się w różnych miejscach Europy, umawiają na skoki, ba! nawet tworzą się pary.  W końcu nie samymi skokami człowiek żyje 😉

skoki spadochronowe po AFF Szkolenie AFF i FSC

Ale jeśli już mowa o skokach, to po to właśnie jest polska baza, aby można było szkolić się przez cały rok. Przed nami intensywna druga połowa września, gdzie mamy już komplet. Za to już od 20 października do końca listopada Baza dysponuje wolnymi miejscami.

Dowiedz się więcej i wybierz nas na swój Kurs AFF Residencial, szkolenie do licencji czy pobyt wakacyjny z osobą towarzyszącą. U nas na pewno nie będzie się nudzić!

Zobacz miejsce, gdzie szkolimy tutaj

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat szkoleń spadochronowych w polskiej bazie.

Tutaj możesz niezobowiazująco wysłać formularz zgłoszeniowy.

Zajrzyj na nasz Kanał YouTube i dołącz do wesołej ekipy :)!

kurs AFF residencial Szkolenie AFF i FSC

Szkolenie AFF i FSC