Hula – hop może być świetnym pomysłem na skok spadochronowy z jakiejś okazji!

W tym przypadku taki skok spadochronowy wykonaliśmy wczoraj z okazji urodzin Gavina i 100 skoku Toma. Dołaczył się do ekipy Raul na swoją pięćsetkę. Z dumą zauważamy, że nasz absolwent Mateusz vel Małpa (poniżej na fotce), chociaż mniej skoków od “zagranicznych”, to latał najlepiej ;). Zobacz więcej

skydive atmosfera funjump hulahop.11-001

Mateusz Małpa na pełnej prędkości 😉

skydive atmosfera funjump hulahop.47

skydive atmosfera funjump hulahop.03

Ula prezentuje niezłą sylwetkę do przejścia przez hula hop!

skydive atmosfera funjump hulahop.11

Pełna integracja polsko-brytyjsko-hiszpańska 😉

Taki skok z hula hop albo z tubą można sobie u nas zamówić na okrągłą liczbę skoków lub zupełnie bez okazji. Skoki nietypowe trzeba dokładnie wcześniej omówić na ziemi, przygotować plan awaryjny i kilkakrotnie przećwiczyć rozejście, pamiętając o tym, że rozejście z formacji bez zbudowanej bazy oraz bez określonych kierunków, jest trudniejsze i wymaga skupienia. Szczególnie, jeśli skaczą skoczkowie o liczbie skoków 100-200.  Najlepszym treningiem spadochronowym do takich skoków jest nasz kurs FSC, na który zapraszamy przez cały rok!

Dwie dziewczyny z Anglii niestety zupełnie nie doleciały do koła. Jubilat Gavin natomiast wpadł w koło z takim impetem, że wytrącił je Iwanowi z ręki no i niestety je zgubiliśmy ;)))).

A tu wesoły połączony film z naszych kamer, w prezencie urodzinowym od naszego klubu dla Gavina! Wesoła muzyka, śpiew Raula i “ciekawe” lądowania 😉 z kamery naziemnej Miłosza. Miłego oglądania!

Polska baza spadochronowa w Hiszpanii działa cały rok. Najlepsze warunki na skoki w tej części Hiszpanii są od września do końca czerwca. W lipcu organizujemy skoki dla bardziej doświadczonych skoczków, przynajmniej z licencją A. To tzw. zgrupowanie szkoleniowe, na którym można doskonalić swoje umiejętności swobodnego spadania i latania na czaszy, a także zdobyć uprawnienia Trenera Atmosfery.

W sierpniu 2016 natomiast planujemy skoki wyjazdowe w innej części Hiszpanii, gdzie w tym miesiącu nie jest tak gorąco, prawdopodobnie odwiedzimy strefę w Castellon, gdzie w poprzednich latach organizowaliśmy zimowe wyjazy na skoki spadochronowe i kursy AFF. Więcej informacji wkrótce.