Iza i Jarek zaczynają swój kurs spadochronowy po polsku,

a Maciek intensywne szkolenie do licencji samodzielnego skoczka. W bazie witamy również nową parę Łukasza i Anię. Bardzo się cieszymy z nowej tendencji robienia kursu AFF wspólnie w parze! To fantastyczna wspólna przygoda na całe życie. I do tego oryginalne wakacje w pięknym miejscu.

kurs spadochronowy po polsku.13W polskiej bazie w płd. Hiszpanii za każdym razem można spotkać ekipę z różnych stron świata. Przy wspólnym stole wymieniamy swoje historie, opowiadamy o doświadczeniach w emigracji, żeby nie było, że tylko skoki i skoki ;))). Oprócz skoków ze spadochronem jest miejsce na relaks, opalanie, normalny wypoczynek, a dla bardziej aktywnych fitness czy zwiedzanie. Zaledwie pół godziny do szerokich, piaszczystych i niezatłoczonych plaż Atlantyku i smakołyków nadmorskiej kuchni hiszpańskiej.

Trzymamy kciuki za sprawne skończenie kursu AFF naszych gości i zapraszamy od września do lipca przez prawie cały rok na skoki z ok 5000 m każdy wylot!

Kurs spadochronowy po polsku to super alternatywa dla Polaków mieszkających za granicą Polski. Zachodnia Europa ma bardzo dobre połączenia z Sevillą, czy Malagą, co warto wykorzystać! Zamiast męczyć się na szkoleniu w jęz. angielskim i do tego w calach i stopach, lepiej przyjechać do nas na tydzień wakacji, zrobić sprawnie i szybko kurs spadochronowy po polsku i w metrach,  i wrócić z licencją samodzielnego skoczka.