Kurs AFF

Kurs AFF w Hiszpanii!

Nie daj się zwieść tytułowi. Kurs AFF to tylko pretekst, żeby przyjechać do polskiej bazy i spędzić super czas w fajnym miejscu, z ciekawymi ludźmi.  Tu zawsze przyjeżdżają ciekawe jednostki, co stanowi niesamowitą wartość dodaną do szkolenia spadochronowego.

A sam kurs AFF prowadzony jest w sposób prawdopodobnie najbardziej profesjonalny. Iwan – “więcej pytań nie mam” – nie odpuszcza zarówno kwestiom bezpieczeństwa, jak i etyki instruktora. To właśnie jest takie szkolenie, jakiego szukał@ś.

aff course

Maksymalnie 3 osoby na personalizowanym kursie, dedykowany czas na omawianie skoków do znudzenia i najlepsza w Europie pogoda na skoki przez cały rok. Skoki z prawie 5000 m to wisienka na torcie, nie mówiąc o organizacji od a do z. Tylko dojedź na dworzec lub lotnisko w Sevilli i już Tobą się zajmiemy.

Zobacz opinie o nas na Facebooku lub tutaj, przeczytaj więcej na www.skokiwhiszpanii.pl i zapisz się na emocjonujące wakacje, zwane przez niektórych “koloniami dla dorosłych”. Jeśli chcesz poczuć te emocje jeszcze raz, a jednocześnie odczuć bezwarunkową życzliwość i pozytywne nastawienie gospodarzy i współtowarzyszy “turnusu”, to lepiej nie mogł@ś trafić.

rekordfreeflyadelicja.03

Po intensywnym wrześniu i październiku przed polską bazą kilka dni technicznych i od 12 listopada ruszamy znów pełną parą. W tym roku mamy jeszcze wolne miejsca na szkolenie spadochronowe AFF i skoki w super terminie 12-23 grudnia.  Świątecznie bezkolizyjnie dla partnerów i rodzin. 

skokiwhiszpanii.03

skydive -010

Zapraszamy na skoki spadochronowe w najlepszym klimacie południowej Europy.