Ho ho ho, nowi absolwenci kursu AFF!

Temperatury sierpniowe, zatem wstajemy wcześniej, kiedy jest chłodniej i skaczemy do ok 14.00-15.00. W związku z Brexit nastała jakaś fala gorącego klimatu w Europie, a tym bardziej u nas na południu ;).

polska baza spadochronowa.45Bardzo serdecznie gratulujemy Łukaszowi ukończenia kurs AFF. Wygląda na to, że terapia kursem AFF dla par jak widać zakończyła się spektakularnym sukcesem panów, którzy skończyli AFF w 5 skokach i lekkim “przyczajeniem” pań, które potrzebują więcej czasu, aby uwierzyć w swoje możliwości i zamienić “wypięcie” na wygięcie ;)))). Niemniej jednak wszyscy się świetnie bawiliśmy i oprócz konkretnego poskakania, brązowej opalenizny i pozwiedzania nasi goście zaliczyli -mamy nadzieję!- udane wakacje.

polska baza spadochronowa.48Tymczasem do końca pobytu zostało kilka dni, które wykorzystują na maksymalny wypoczynek. Maciek natomiast sprawnym krokiem zmierza do licencji B, tak jak zaplanował to sobie, na wyjeździe wykonał już kilkadziesiąt samodzielnych skoków, w tym skoki doskonalące treningowe z Iwanem i kwalifikuje się do latania w małych formacjach, np. na Zgrupowaniu Szkoleniowym.

Zobacz wszystkie nasze fotki z 2016 roku i lat poprzednich w naszej galerii Picasa w menu tutaj  Najnowsze na dole strony. No i oczywiście serdecznie zapraszamy na kurs AFF do słonecznej Hiszpanii, już od II połowy września!