licencja uspa B licencja USPA B licencja uspa B licencja uspa BKama i Jola, i licencja USPA B zaliczona!

Przy dalece kontrowersyjnej wiosennej aurze wyciągneliśmy ze skoków ile się dało, aby Jola i Kama wyjechały ze swoją licencją USPA B. Dziewczęta zaliczyły i układanie spadochronów, czyli emocjonujący skok na własnej układce, trening wodny i coaching do licencji. Plan podstawowy wykonany, czas na doskonalenie latania w większych formacjach. 

Do tego celu jest Zgrupowania Szkoleniowe – następny termin: 9-23 lipca! Dowiedz się więcej tutaj.

W szkoleniu dziewczynom towarzyszyli dzielnie: nasz absolwent AFF, Majak i – po raz pierwszy w bazie – witamy serdecznie i zapraszamy ponownie – Przemek. Jak widać udało się zaliczyć również kwietniową wizytę nad Oceanem Atlantyckim.

Polska baza spadochronowa w Hiszpanii to najlepsze miejsce w Europie na sprawny kurs AFF i szkolenie do licencji skoczka spadochronowego.  Działamy cały rok i skaczemy z najwyższej wysokości w Europie, 15000 stóp, czyli prawie 5000 m. I do tego z super wygodnego samolotu Dornier Do-92, czyli dwie turbiny i ok 15 minut na pułap zrzutu. Na miejscu organizacja od A do Z, czyli nie musisz się o nic martwić, jedzenie, spanie, transport na strefę zapewniony. Dbamy też o  wyposażenie skoczka i co najważniejsze w tym wszystkim – wszystko przemyślane, sprawdzone i dopracowane do indywidualnych wymagań. Personalizowany kurs AFF to nasza specjalizacja, a naszą dumą są absolwenci uzyskujący kolejne uprawnienia i osiągający kolejne sukcesy w świecie spadochronowym!