Personalizowany kurs AFF – terminy 2016 i info dla samodzielnych skoczków

Personalizowany kurs AFF w Hiszpanii nie może się doczekać kolejnych edycji na jesień. Cieszymy się ogromnie, że nasza szkoła jest darzona coraz większym zaufaniem. Bezpieczne szkolenie to gwarancja udanej zabawy spadochronowej na wiele lat.

Personalizowany Kurs AFF
Od września do grudnia 2016 mamy już zaplanowane sporo kursów AFF, na które są jeszcze 1 lub dwa miejsca. Najlepiej dołączyć do istniejącej grupy, zatem wahających się zachęcamy: nie lękajcie się! Skontaktujcie się w sprawie dostępnych terminów i dołączajcie czym prędzej. Tutaj macie też w miarę sprawnie aktualizowane terminy kursów AFF.

 

Tak jak ściśle przestrzegamy limitów nie więcej niż 3 osoby na jeden Personalizowany Kurs AFF,

Personalizowany Kurs AFFtak w nowej, większej comfort zone dysponujemy większą liczbą miejsc noclegowych z pełnym wyżywieniem. Dla małych 2-3 osobowych grup praktycznie zawsze znajdzie się wolne miejsce, ale aby uniknąć tłoku zapraszamy zapoznać się z poniższymi terminami. Skoczkowie znajdą u nas super bazę wypadową, obsługę riggera na miejscu, prywatnych układaczy i coaching FS, FF i Wingsuit. Tutaj znajdziecie terminy eventów na Skydive Spain.

Jeśli planujecie wyjazd jesienią lub zimą 2016 na skoki, to proponujemy rozważyć takie terminy:

  • 1-9.10
  • 26.10-10.11
  • 13-20.11

Jeśli jest Was większa grupa ok 5-8 osób, istnieje możliwość wynajęcie naszej bazy na wyłączność. Do Waszej dyspozycji 4 duże pokoje, duży salon z TV 3D, w pełni wyposażona kuchnia, comfort zone z basenem i wygodne miejsca parkingowe. Wyżywienie we własnym zakresie! Konieczna wcześniejsza rezerwacja i przedpłata. Baza znajduje się od 16 min od strefy Skydive Spain, od 50 min od plaży Matalascañas (Atlantyk), od 20 min od centrum Sevilli.

W przygotowaniu też kolejny termin progresywnego Zgrupowania Szkoleniowego – czekamy na propozycje terminów :D! Na naszym fanpage’u na Facebooku właśnie powstaje wydarzenie. Jeśli masz konto na FB i interesuje Cię Zgrupowanie Szkoleniowe, dopisz się jako zainteresowany, aby mieć dostęp do aktualizowanych informacji o terminie i mieć na niego wpływ :D!

zgrupowanie szkoleniowe