Kursy i szkolenia 2018, terminy i wolne miejsca

Zapraszamy na kurs AFF i szkolenie FSC w Hiszpanii w 2018

Podajemy daty startowe kursu AFF i szkolenia Formation Skydive Course, czyli dnia szkolenia teoretycznego. W tym dniu trzeba być na miejscu przed nocą. Po zakończeniu teorii każdy idzie już swoim tempem. Intensywność kursu przebiega dopasowujemy do zapotrzebowania i możliwości psychofizycznych studenta. To  personalizowany kurs AFF, charakteryzuje się indywidualnym podejściem i małymi grupami. Szkolenie FSC to realizowany tylko u nas, autorski program oparty o wytyczne USPA, przygotowujący sprawnie i kompleksowo absolwenta AFF do licencji USPA A i B. Więcej tutaj.

Ważna informacja: daty szybko się zmieniają wraz z zapełniającymi się miejscami na kurs AFF i FSC. Przed dokonaniem rezerwacji, skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności terminu.

Najbliższe wolne miejsca na szkolenia  w 2018

5-15 lutego – zwolnilo sie jedno miejsce!!

7-17 maja

15-25 maja

26 maja – 6 czerwca

6-16 czerwca

Zapraszamy do góry!

Kursy i szkolenia 2018, terminy i wolne miejsca

Czas trwania kursu AFF wynosi 10 dni, łącznie z podróżą, FSC – 7 dni.

Zarezerwuj swoje miejsce tutaj. Pamiętaj, że rezerwacja jest ważna od momentu potwierdzenia dostępności terminu i wpłaty zadatku.

7 myśli na temat “Kursy i szkolenia 2018, terminy i wolne miejsca

    1. Witaj Marcin. Dziękujemy za zapytanie i zainteresowanie AFF. Jeśli przelew, to na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu prosimy o wpłatę. Jeśli gotówka, najpóźniej w dniu przyjazdu. Można wpłacać ratami, ale przez rozpoczęciem szkolenia, oczywiście trzeba wnieść całość za kurs. Jak masz więcej pytań, czy wątpliwości, najlepiej pisz na skokiwhiszpanii@gmail.com.

    1. Hej Gerard, dziekujemy za komentarz. Nie szkolimy w lipcu i sierpniu ze wzgledu na wysokie temperatury i termiki. To sa warunki dla bardziej doswiadczonych. Zapraszamy od wrzesnia do czerwca, praktycznie caly rok w dlugich terminach, gdzie kazdy moze dopasowac sie do swojego urlopu :).Pozdrowienia i mamy nadzieje, do zobaczenia na kursie!

Dodaj komentarz