Skończyłeś AFF i chciałbyś przedłużyć sobie lato spadochronowe?

skoki spadochronowe po AFFW powyższym terminie mamy jeszcze kilka wolnych miejsc noclegowych w naszej nowej super bazie. Jeśli jesteś już samodzielnym skoczkiem, znajdziesz u nas wszystko, co potrzebujesz do kontynuowania swojej przygody. Nie tylko bazę wypadową, 10 zestawów spadochronowych do wyboru, prywatnego układacza, ale i niezawodny coaching u Iwana. W tym czasie prowadzimy kurs AFF, więc serdecznie zapraszamy do dołączenia na skoki spadochronowe po AFF do wesołej ekipy. W pozostałych dniach września też mamy miejsca, ale są to miejsca pojedyncze. W klubie Skydive Atmosfera masz ogarnięte wszystko od A do Z,  nielimitowane piwo/wino, kompletne – chwalone przez gości – wyżywienie, wygodne sypialnie z łazienkami i komfort zone z własnym ogrodem i basenem do wyłącznej dyspozycji.

Kliknij tutaj, żeby zobaczyć kilka fotek z miejsca, gdzie szkolimy przez cały rok. Jeśli niedawno skończyłeś AFF, to dobrze przyjechać i poskakać samodzielnie pod okiem doświadczonego instruktora. Jeśli dawno skończyłeś AFF ;), to zobacz pod poniższym linkiem które wydarzenie wrześniowe by Ci pasowało. Formation Weekend organizowany przez Sandre i Manuela, nauka wingsuitów, czy po prostu podziwianie pięknych widoków słonecznej Andaluzji?

Tutaj znajdziecie aktualny kalendarz imprez na strefie Skydive Spain 

Szkolenie do licencji.55

Skoki spadochronowe po AFF najlepiej wykonać nie mając zbyt długiej przerwy. Dla bezpieczeństwa będącego naszym priorytetem ważna jest ciągłość wiedzy i zdobywania doświadczenia. W polskiej bazie możesz doskonalić umiejętności do licencji USPA B, a nawet od razu ją uzyskać, nauczyć się układania spadochronu i zaliczyć w bardzo przyjemny sposób obowiązkowy do licencji trening wodny w naszym basenie.

skoki spadochronowe do AFF

Skontaktuj się z nami w sprawie dostępności miejsc zanim kupisz bilet na samolot ;)!