Siedziba Klubu (noclegi) Hacjenda Atmosfera

Hacjenda Atmosfera: czyli gdzie mieszkamy i szkolimy

Do dyspozycji gości czeka 12 miejsc noclegowych w  pokojach 2, 3, 4 osobowych, w tym niektóre z własnymi łazienkami. Działamy cały rok. Duży salon,  jadalnia – sala szkoleniowa z TVDVD/3D, zapewniamy kompletna pościel, ręczniki, ręczniki plażowe, ogrzewanie i klimatyzacja, taras, prywatny ogród i oświetlany basen, sauna, patio, leżanki do opalania i wypoczywania, wifi, pralka, suszarka, żelazko, kominek, parking przy domu, osiedle strzeżone, 3 min samochodem do sklepów, 8 min sympatyczny fitness club, 40 min do plaży Atlantyku, 20 min do centrum Sevilli, 18 min do strefy spadochronowej.

Uwaga! w cenę wliczone jest pełne wyżywienie, nielimitowane piwo i wino, kawa, różne herbaty i napoje cały dzień, desery, owoce, przekąski. Gotujemy samodzielnie, wszystko jest świeże, nie oszczędzamy na porcjach i jakości składników. Serwujemy to co najlepsze z kuchni śródziemnomorskiej i Wasze ulubione dania z kuchni polskiej.

Studenci kursu spadochronowego  AFF Residencial mają w cenie kursu również wliczony transport na strefę i całoroczne ubezpieczenie na skoki.

Tu prowadzimy znaczną część szkolenia teoretycznego, naukę  układania spadochronów i treningi wodne, wykłady teoretyczne i panele dyskusyjne. Poza skokami zapraszamy na pobyty wakacyjne z opcjonalnymi zorganizowanymi wycieczkami fakultatywnymi w super miejsca w okolicach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz