PotrTwoje członkowstwo w USPAzebujesz uaktualnić adres zamieszkania? Albo już czas odnowić Twoje członkowstwo w USPA?

Logując się na stronie uspa.org możemy odnowić licencje oraz uaktualnić potrzebne dane tak by wciąż otrzymywać najnowsze wydania miesięcznika Parachutist oraz aktualności ze USPA.

Jeżeli logowaliście się wcześniej to wystarczy otworzyć zakładkę MY MEMBERSHIP

 

 

 

 

Twoje członkowstwo w USPA

Wchodząc na swój Profil od niedawna mamy możliwość wydrukowania elektronicznej karty członkowskiej, tak więc już nie ma zmartwienia, że zgubiliście licencję.  Licencję w formie PDF możecie również zapisać w smartfonie.

 

 

 

 

 

Twoje członkowstwo w USPA

Nowy wzór karty członkowskiej debiutuje na jesieni 2018. Nowy projekt odzwierciedla aktualne kwalifikacje skoczka. Na przedniej lewej stronie wyświetlana jest Twoja nazwa, numer członkowski, najwyższa licencja, data wygaśnięcia i nagrody. Na przedniej prawej stronie wyświetlane są wszystkie wystawione oceny z datą ważności. Po lewej na tylnej części karty są opisy i adresy URL przeznaczone dla osób niebędących spadochroniarzami. W prawym dolnym rogu wyświetlane są legendy opisujące akronimy widoczne na przedniej stronie karty. Dodając niektóre funkcje, inne zostały usunięte, na przykład pole “Członek od”.