…Szkolenie  jest tak dokładne i zrozumiałe,

a wszystko w bazie przygotowane od A do Z. Ba! Nawet jedzenie okazało się zupełnie smaczne i do syta! No i jeszcze piwo i wino do obiadu do woli, po prostu “wypas”. Dawid, Mario, Kruger i Adrian zaliczają skok po skoku. Z prawie 5000 m dla przypomnienia ;). Juz wkrótce dołączają kolejni amatorzy hiszpańskiego ciepełka.

W czerwcu zapraszamy na skoki przy najlepszej w roku pogodzie! Mamy już dwa kursy AFF, ale mamy jeszcze pojedyncze  ostatnie miejsca na kurs AFF w II połowie czerwca, a także wygodne miejscówki dla samodzielnych. Serdecznie zapraszamy, jeśli ktoś nie może uwierzyc, że tu tak jest, to tak właśnie jest. Sam sprawdź.

Aha, zapełniają się miejsca na kurs AFF w Hiszpanii na wrzesień, niezdecydowanych prosimy o kontakt mailowy/whatsappowy jeszcze dzisiaj.

aff course licence progress.06 aff course licence progress.24

Dawid do kursu FSC zamówił sobie u nas własny kombinezon. Tak, to jest możliwe. Skontaktuj się, doradzimy i zorganizujemy wszystko tak, że będzie czekał tu na Ciebie.

aff course licence progress

Pełna koncentracja Adriana w skoku przypominającym po prawie dwuletniej przerwie!

aff course licence progress.08

Na skoki z super wygodnego Dorniera odwiedzili nas również nasi dawni absolwenci, już całkowicie samodzielni, Beatka, Szczena i Mateusz!