W zalanej słońcem Sevilli jest czas i miejsce na wszystko, czego dusza zapragnie!

Za nami dwa super intensywne miesiące pełne skoków i dobrej hedonistycznej zabawy! Nie tylko kurs AFF i szkolenie do licencji, a także samodzielne funjumpy, ale na zawieranie nowych znajomości, relaks na basenie pod palmą, wypady na i za miasto, plażowanie, turystykę i degustowanie andaluzyjskich potraw i trunków.

Wyszkoliliśmy bezpiecznie aż 10 nowych studentów i studentek AFF, wystawiliśmy 11 nowych licencji dla samodzielnych skoczków, gościliśmy przesympatyczne osoby towarzyszące, Czesię, Alę, Martę, które towarzyszyły skoczkom i nie tylko w ich spadochronowych wakacjach. Polską bazę swoimi odwiedzinami wsparło mnóstwo skoczków indywidualnych, praktycznie z całej Europy.

Działo się, działo. Były nocne polaków rozmowy przy biesiadnych stole, rozgrywki piłki basenowej, wypady na plaże, masaże lecznicze, wymiana poglądów i postaw życiowych, pary mieszane, integracje rodzinne, po prostu mega super intensywne wakacje ze skokami.

Kuchnia mogła wykazać się przeróżnymi wariacjami. Były grane polędwiczki w sosie pieprzeowym, placki ziemniaczane z wściekłym burrito, faszerowane cukinie, pieczone łososie, pstrągi i dorady, wołowe medialiony z bakłażanem, andaluzyjskie dania iberico, wątróbka duszona w cebulce z jabłkiem, owoce morza w przeróżnych postaciach, a także merkadońskie bażanty ;))), znane z filmów Masłowicza z Gonzalesem w roli głównej. Piwo i wino białe i czerwone oraz 10kg worki lodu zamawialiśmy dosłownie kontenerami, jako że wysokie temperatury wymagają należytego ochłodzenia i nawilżenia organizmu 😉

Zgodnie z zapowiedziami, maj i czerwiec to miesiące, kiedy zdecydowanie można naskakać się przyjeżdżając praktycznie w ciemno. Zawsze na Hacjendzie znajdzie się towarzystwo do zabawy i skakania, a Wasza ekipa rezydentow na miejscu  zadbamy o Was lepiej niż własna matka!

Gratulujemy serdecznie świeżo upieczonym ostatnim absolwentom kursu AFF, Radkowi i Pawłowi, a także licencjonowanemu Adrianowi, który swój kurs AFF ukończył … nieco ponad miesiąc temu.

uzyskanie licencji skoczka

Zapraszamy do oglądania naszej galerii FOTO i filmów na YOUTUBE, a także do nas na skoki i nie tylko już od 6 września!

Radek i jego wyjście w egzaminacyjnym skoku AFF

Paweł zawsze uśmiechnięty i poniżej Adrian, któremu kurs AFF i uzyskanie licencji skoczka zajęło dwa wyjazdy.

Zapraszamy na kurs AFF i uzyskanie licencji skoczka już od września!