aff skydive course.43Prowadzenie całorocznej bazy spadochronowej daje wiele możliwości. To nie tylko szkolenie bez pośpiechu. To nie tylko wygodna koordynacja i dysponowanie czasem instruktora dla skoczków o różnym poziomie wyszkolenia. To także całoroczna możliwość kreatywnego podejścia do pozyskiwania materiałów filmowych i zdjęciowych ze skoków spadochronowych.

Spory odsetek studentów korzystających z usług naszego klubu sportowego to ludzie przedsiębiorczy, prowadzący własną działalność gospodarczą. Zapewne nawet nie przychodzi im do głowy, że mogą połączyć swoją fascynację skokami spadochronowymi z uzyskaniem atrakcyjnych materiałów reklamowych, które bez wątpienia będą wyróżniać ich na tle reklam innych małych przedsiębiorstw. Warto o tym po prostu pomyśleć. O tym, jak to przygotować, co wycisnąć z powietrza – można się dowiedzieć podczas pobytu w naszej bazie.

Dysponujemy potężnym doświadczeniem w zakresie filmowania i fotografowania w powietrzu, w zakresie obróbki graficznej oraz montażu filmów. To wszystko można zaprząc w celu stworzenia niewielkim nakładem finansowym dobrych materiałów reklamowych. Co ważniejsze, materiałów w których głównym bohaterem będzie przedsiębiorca reklamujący swoją firmę.

Na naszym kanale YouTube można zobaczyć przekrój realizacji różnych pomysłów. Na pewno przygotowywanie będzie ciekawe, a uśmiech będzie towarzyszył na każdym etapie produkcji, wprowadzania i odtwarzania naszych wspólnych projektów.

O tym, iż od lat współpracujemy z różnymi producentami może świadczyć choćby znany teledysk “Jak magnes” Reni Jusis. Fani Atmosfery zobaczą tam znajome kolory – nie bez powodu 😉