Dluuugi letni termin skoków bezpiecznie zakończony! Zapraszamy od 8 września!

Puf! W ciągu prawie dwóch miesięcy codziennej aktywności spadochronowo-turystycznej wydarzyło się sporo.

Niewątpliwie bohaterem turnusu został Marek Włodarczyk, alias Miki (foto poniżej). Przyjechał na Kurs AFF, ale został trochę dłużej, bo … do samego końca. Wyjechał z licencją A i B i … 61 skokami wpisanymi do książki skoków! Awesome, jak mówi nasz instruktor Ian. Do tego okazał się duszą towarzystwa rozkręcając wypady po skokach, wieczorne imprezowanie i ogólnie wprowadzając jeszcze więcej pozytywnej energii.

Zatem po kolei:

Wyszkoliliśmy sporą ekipę nowych samodzielnych skoczków! Na jednym wyjeździe można przecież zrobić kompletny kurs AFF! Atmosfera zyskała kolejnych fanów i pozytywne oceny. Dziękujemy!

Wojtek, Mariusz i Lukasz przetestowali zakupione u nas swoje nowe wyposażenie spadochronowe (TAK, można u nas się poinformować, zmierzyć, uzyskać poradę i zamówić kompletny zestaw spadochronowy!).

Wystawiliśmy pęk nowych licencji dla samodzielnych skoczków, a co za tym idzie, odbyło się kilka kursów ukladania spadochronów, treningi wodne i oczywiście egzaminowanie teoretyczne i praktyczne.

Odwiedzili nas klubowicze z całej Europy, od Belgii, po Anglię, Szwecję, Szwajcarię, Norwegię, Irlandię, a nawet Przasnysz ;). Niektórzy zaprosili swoje połówki, jako że pogoda i basen nastawiają pozytywnie, niektóre odgrażają się, że było “podejrzenie fajnie”.

W sumie w tym terminie Bazę odwiedziło ponad 50 klubowiczów, którzy mają tu swój drugi hiszpański dom. Można zostawić tu część swoich rzeczy w “kapsule czasu”, aby wrócić z małym bagażem podręcznym. Warto być tu 2-3 razy w roku co najmniej, spotkać się ze starymi znajomymi z całej Europy i poznać nowych!

Jak zawsze w Bazie, duuuże śniadania made in Iwan z kawą czarną jak ch**, wieczorne bezlitosne omawianie skoków, a także wspólnie przygotowywane grille, biesiadowanie, chill out i relaks w strefie komfortu z dużą dozą prywatności.

#takierzeczytylkowatmosferze #nietylkoskoki #notonlyskydiving #polskabazawhiszpanii

Co tu się rozpisywać. Zobaczcie ostatnie fotki w aktualizowanym na bieżąco albumie THE BEST OF 2018 .

WKRÓTCE FILM!!!