Żeby zrobić kurs AFF, czasem wystarczą 3 dni skoczne i 6 skoków!

Ania i Mariusz przeczekali kilka wietrznie zimowych dni nie marnując czasu i ukończyli swój kurs AFF w 6 skokach. Tymczasem ruszyliśmy również ostro ze szkoleniem FSC dla Grześka i Daniela, skacze intensywnie do licencji w ramach projektu super żołnierza nasz niedawny absolwent Karl, no i gościmy przesympatyczną polsko-belgijską parę Anię z Bavo z Belgii.

Serdecznie gratulujemy nowym absolwentom, życzymy dużo bezpiecznych skoków i częstych powrotów do ich polskiej bazy w Hiszpanii. Poniżej kilka fotek z ich kursu, a tu pełna relacja foto z lutego. Zapraszamy na następne szkolenie AFF w II połowie marca, zobacz wolne terminy tutaj.

kurs AFF

kurs AFF skydive february 2016.32 skydive february 2016.34 skydive february 2016.42 skydive february 2016.44

Szkolenie spadochronowe AFF to obecnie najlepsza metoda na zostanie samodzielnym skoczkiem. W polskiej bazie szkolimy bezpiecznie przez cały rok, praktycznie na okrągło. Termin można dopasować do swojego urlopu i istniejącej  już grupki. Maksymalna liczba uczestników to 3 osoby, kurs jest całkowicie personalizowany.  Zapewniamy zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem i transportem na strefę w celu zminimalizowania problemów i skupienia się na swoim szkoleniu.

Categories: newsy