W ramach promowania bezpieczeństwa w skokach spadochronowych mamy dla Was prezent na rozpoczęcie sezonu.
 

20% rabatu na zakup ebooków w naszej Bibliotece!

 
Pamiętajcie o zachowaniu czujności podczas euforii pierwszych skoków, kiedy nie mogliście poskakać między sezonami, tak jak tutaj na naszej strefie, gdzie skaczemy cały rok. Długa przerwa w skokach to dobry powód do zakupu i przerobienia “Sytuacji Awaryjnych”, praktycznie zastępujących Safety Day, jeśli Wasza strefa tego nie organizuje. Absolwentom AFF polecamy, co warto przejrzeć: “Co dalej po AFF, czyli zostajesz sam”. Instruktorom i coachom przydadzą się na pewno, o ile jeszcze nie macie, “Poznaj SIM” czyli zapoznanie z biblią spadochroniarstwa.
 
Wszystkim skoczkom bardziej doświadczonym, a szczególnie tym uważającym się za mistrzów, polecamy “Rozpoznaj zagrożenie, czyli Wypadki Śmiertelne” jako memento mori i unikanie nadmiernego ryzyka, gdzie ono jest zupełnie zbędne.
Aby otrzymać rabat, przy zakupie wpisz kod BEZPIECZNAWIOSNA. Ważny do końca kwietnia.
 
Przy zachowaniu szacunku do procedur i innych skoczków, życzymy Wam mega udanego sezonu i dużo dobrej zabawy na niebie! Zapraszamy na nasz kanał YOUTUBE, zupełnie gratis, gdzie znajdziecie dziesiątki filmów dotyczących bezpieczeństwa w skokach spadochronowych.
 
Blue sky!