Wielkanocne 6-way z zacnej okazji!

Wielkanocną niedzielę spędziliśmy z nasza aktualną spadochronową rodziną na lotnisku. Niedawni absolwenci kursu AFF i szkolenia do licencji B spotkali się pierwszy raz w powietrzu na udanym skoku 6-way! Peter, Beata vel Danka, Mateusz Małpa i Grzesiek Szczena wraz z Iwanem i Ulą utworzyli gwiazdę z małym podpunktem. A to wszystko z okazji 100 skoku Grześka! Wielkie gratulacje!

100 jump Szczena FS 6 way .01 szkolenie do licencji B 100 jump Szczena FS 6 way .12 100 jump Szczena FS 6 way .16 szkolenie fs

A tymczasem tu na naszym spadochronowym kanał YOUTUBE   jest już TEN krótki filmik, który być może dla “przeasów” przestworzy nie reprezentuje jakiejś epickiej treści, ale jest dla nas super świetną pamiątką z tego wielkanocnego skoku. Dobre przygotowanie, dobra dyscyplina, udane punkty, udane rozejście i … nie testujmy karmy, trzymajmy się planu! Udany skok to gwarancja… możliwości następnego skoku ;)!

Towarzystwo aktualnie relaksuje się w sevilskim SPA i celebruje potrójną cyferkę wizytując Sevilla by night ;)))

Zapraszamy serdecznie do polskiej bazy nie tylko na kurs AFF, ale również szkolenie do licencji B i progresywne szkolenie do coraz większych formacji. Działamy przez cały rok!