voucher prezentowyVoucher prezentowy z rabatem wakacyjnym!

Jak wiadomo, lato to czas ślubów, a co za tym idzie, rocznic! Na tą, jak i inne okazje, polecamy najbardziej uniwersalny prezent, jeśli chociaż jedna strona jest skoczkiem spadochronowym. Voucher na dowolną kwotę, z imienną dedykacją, do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu na:

  • pobyt w Hacjenda Atmosfera
  • zakupy w C4S Atmosfera Shop
  • wynajem sprzętu spadochronowego
  • jakiekolwiek szkolenie
  • masz jakiś inny pomysł?

Niech zdecyduje uradowany obdarowany! I będzie Ci wdzięczy na zawsze. A nawet, jeśli będzie miał jakiś problem, to voucher można przekazać jednorazowo dowolnej osobie! Tylko teraz w sierpniu, możesz nabyć go z wygodnym 10% rabatem!!! Zobacz poniżej KOD do zakupów.

skydiving gift voucher 200 skydiving gift voucher 500

Voucher prezentowy na odpowiedzialne zakupy

Skydive Atmosfera Voucher prezentowy staje się coraz bardziej popularny. Nasza oferta rośnie w popularność, dzięki staraniom, które wkładamy w bezkompromisową najwyższą jakość w relacji do najlepszej ceny.

Voucher prezentowy może być wydany na prawie że cokolwiek, z pewnymi jednak wyjątkami. A zatem nie można go wykorzystać na bilety do samolotu, ani na produkty rabatowane, zakupione na innych portalach niż strony sklepu, np. Allegro. Voucher jest ważny 12 miesięcy, ale jest ważny na okaziciela, można jednorazowo bezkosztowo zmienić jego właściciela. To trochę lepiej niż tandem ;). Zresztą wszystko jest lepsze niż tandem….

Voucher prezentowy na miarę Twojej kieszeni

Tu w naszym sklepie możesz nabyć vouchery na ustalone kwoty: 100, 200 czy 500 euro. Aby otrzymać rabat wakacyjny, wystarczy jak wpiszesz w odpowiednim polu w momencie zakupu kod: ATMOSUMMER. System naliczy Ci 10% rabat!

Jeśli potrzebujesz Voucher prezentowy na inną kwotę, napisz do nas i przyślemy Ci spersonalizowany voucher, z Twoimi życzeniami, gotowy do wydrukowania i wręczenia. Prosimy pamiętać, że rabat aplikuje się od kwoty 100 euro.

Serdecznie zapraszamy na pobyty wakacyjne i skoki spadochronowe w Hacjenda Atmosfera. Miejsce, gdzie każdy może doładować akumulatory, odpocząć w cieniu drzew pomarańczowych i palm i ochłodzić się w prywatnym basenie.

Kurs FSC Formation Skydive Course

Skydive Atmosfera w oparciu o sprzyjający skokom klimat, działa nieprzerwanie, prowadząc kursy AFF i skoki dla Polonii z całej Europy. Ogromne powodzenie swojej działalności i rosnącej liczbie członków zawdzięcza konsekwentnej polityce bezkompromisowej jakości szkolenia i indywidualnego podejścia do każdego bez wyjątku.
Oprócz kompletu usług spadochronowych i riggerskich (od A do Z) Klubowicze mają do dyspozycji klimatyzowane miejsca noclegowe w Hacjenda Atmosfera, ok 10 min. od strefy spadochronowej. W miejscu, gdzie można zapomniec o stresach i wypocząć po skokach w cieniu drzew pomarańczowych i stuletnich oliwek.
Wygodne połączenia lotnicze, niepowtarzalność miejsca i życzliwość gospodarzy sprawia, że każdego roku odwiedza to miejsce coraz więcej sympatyków spadochroniarstwa i miłośników Hiszpanii.