Po suchym, ale pustawym na strefie styczniu pogoda nie rozpieszczała studentów w lutym. Zaklinanie pogody po polsku też miało skutki uboczne w momencie, kiedy prognoza robiła nam zonk i była po prostu idealna 😉

Nowe licencje

Skoczkowie samodzielni za to poskakali prawie do oporu, serdecznie gratulujemy Wojtkowi super cyfry 100, a Pawłowi zacnej cyferki 200 i uzyskania licencji USPA C. Licencję B zdobył również nasz absolwent Daniel. Poniżej fotki z naszej skocznej i naziemnej galerii lutowej.

Ruska Bania u Iwana

Tym niemniej Ruska Bania u Iwana zapoczątkowała nową historię Hacjendy Atmosfera i spędzania wspólnie wakacji z elementem skoków spadochronowych. Nowi goście po 15 minutach czuli się jak u siebie, a europejskie towarzystwo znalazło mnóstwo wspólnych tematów.

Podczas jednego z nieskocznych wesołych dni, powstał taki oto spontaniczny filmik autorstwa Teo i Wrony, na temat kolejnej wizyty u Państwa “Gonzalesów” ;):

Film niemy

Foto spadochronowe i ocenzurowane naziemne 😉

Ruska Bania u Iwana

Ruska Bania u Iwana

Ruska Bania u Iwana

Ruska Bania u Iwana

Nowa siedziba w Hacjenda Atmosfera spotkała się z pozytywnym przyjęciem. Dzięki rozszerzeniu miejsc noclegowych do 12, nie mamy już problemów z zapraszaniem osób towarzyszących na wspólny wyjazd. Co więcej, serdecznie zapraszamy na turnusy turystyczne.

Na stronie naszej Hacjendy www.whiszpanii.info znajdziecie więcej informacji, co można robić w okolicy, z podziałem na “sekcje” tematyczne :). Zapraszamy!

Categories: newsy