… ale się trzyma, mocno stoi i nikogo nie boi 😉

Tymczasem Darek skończył AFF i zaczął konsole, absolwenci z maja Bartek i Grześ wznowili się na samodzielne skoki, na swoje kolejne samodzielne również dołączył nasz stały bywalec Gerard, miłośnik sauny i dobrego wypoczynku, odwiedzający nas tak mniej więcej co 1-2 miesiące.

Kurs AFF rozpoczął tymczasem Jacek, a jutro dojeżdżają nowi kandydaci na skoczków. Gratulujemy też uzyskania licencji Witkowi i Jankowi, którzy na zaledwie tygodniowym wyjeździe zrobili po 25 skoków. I to z prawie 5 tys m.! Progres gwarantowany. W ramach FSC dobieramy doświadczonych skoczków, z którymi możecie skakać między skokami z instruktorem/coachem.

Bardzo miło nam również gościć Krzycha, naszego absolwenta AFF i układacza jeszcze z czasów prowadzenia strefy w Polsce, który obecnie przymierza się do zostania tandempilotem. Serce rośnie!

Warto dodać, że w naszym Klubie oprócz skoków, można zaopatrzyć się w podstawowe wyposażenie skoczka: nabyć wysokościomierz, kask, a także pierwszy kombinezon. Część produktów mamy w ciągłej sprzedaży na stanie, a co nie mamy zamawiamy od ręki. Korzystając z bogatej znajomości Iwana tematu czasz i pokrowców warto skonsultować się w sprawie zamówienia własnego zestawu spadochronowego. Taki sprzęt można też zamówić u nas wraz z niezawodnym AAD Cypress II, kompletacją zestawu oraz – uwaga tylko u nas! – skokiem kontrolnym z nagraniem otwarcia czaszy! W cenie 🙂

Tymczasem zapraszamy do rzucenia okiem na fotki z ostatnich dni:

Polska baza Atmosfera

Jacek po swoim super udanym poziomie II AFF Residencial z instruktorem instruktorów 😉 Iwanem.

Witek leci po swoją licencję USPA!

Ćwiczenie FSC, wyjście na divera/floatera. Jeden z pierwszych elementów do nauki po Kursie AFF.

Dołącz do nas na skoki w lutym! Jeszcze mamy pojedyncze wolne miejsca!