Personalizowany Kurs AFF i FSC

Alek i Arek prują skoki  w ramach kursu FSC do licencji B, trwa też Kurs AFF Residencial. Szkolimy się nieprzerwanie do końca marca, a potem od maja do końca czerwca. Już są zaplanowane poszczególne daty, zatem nie wahajcie się podjąć spontaniczną decyzję i zostać skoczkami spadochronowymi z nami. Skaczemy z prawie 5000 m, czyli z najwyższej wysokości w Europie! Zarezerwuj swoje szkolenie już teraz tutaj.

Więcej o przebiegu AFF

Kurs AFF, czyli Accelerated Free Fall to najszybsza metoda zostania samodzielnym skoczkiem. Nawet w 2-3 dni możesz nauczyć się sam wyskakiwać z samolotu z wysokości 4-5 tys m, spadać przez minutę wykonując różne ewolucje, otworzyć spadochron na ok 1500 m i bezpiecznie wylądować. Po Kursie AFF szkolisz się dalej, aby nabrać umiejętności do skakania z innymi skoczkami i zdobyć licencję samodzielnego skoczka USPA B.

W Skydive Atmosfera do Kursu AFF dostaniesz specjalny kombinezon, nowoczesny sprzęt spadochronowy, kask, gogle i wysokościomierz, czyli wszystko co potrzebujesz do skakania z samolotu.

 

Podczas pierwszych skoków jesteś asegurowany przez instruktorów, którzy korygują Twoją sylwetkę sygnałami.

Podczas Kursu AFF uczysz się również latania na spadochronie, nie tylko swobodnego spadania. Po otwarciu czaszy pomagają Ci sterować i wylądować za pomocą komunikacji przez radio.

personalizowany Kurs AFF.

Po zakończeniu skoków i obiadokolacji, omawiamy filmy i wyznaczamy ćwiczenia do poprawy. Wszystko tak, aby kurs przebiegał optymalnie i był maksymalnie dopasowany do Twoich warunków psychofizycznych. Grupy 2-3 osobowe zapewniają bardzo indywidualne podejście, w końcu jest to personalizowany Kurs AFF.

 

Już w trakcie kursu AFF zdobywasz początkową wiedzę, jak składać prawidłowo swój spadochron. Ta umiejętność jest wymagana jednak dopiero do licencji B, kiedy masz 50 skoków.

Już są zaplanowane poszczególne daty, zatem nie wahajcie się podjąć spontaniczną decyzję i zostać skoczkami spadochronowymi z nami. Skaczemy z prawie 5000 m, czyli z najwyższej wysokości w Europie! Zarezerwuj swoje szkolenie już teraz tutaj.