Witamy serdecznie w Nowym Roku 2017!

Mamy nadzieję, że Sylwestrowa noc zakończyła się dla Was bezpiecznie, a zabawa w mniejszym lub większym gronie przyniosła Wam same pozytywy. Z Waszej Bazy w Sevilli pozdrawiają Was noworocznie Wasi gospodarze i rezydenci: Ula i Iwan Kucharczyk.

Odpoczynek aktywny – prace remontowe 😉

Tymczasem w Hacjendzie trwają prace porządkowe i inwestycyjne. Malujemy szafki w kuchni, zmieniamy uchwyty, montujemy dodatkowe półki, wymieniamy niektóre stelaże na łóżka i materace, właśnie dojechały nowe komplety ręczników, również … plażowo-basenowych! Naprawiamy dach, usuwamy różne usterki, malujemy i odnawiamy tu i ówdzie. Pomimo zimy kosi się trawę, czyści basen i przycina żywopłoty :). Dojrzewają pomarańcze i cytryny! W bazie zawsze jest co robić, a przerwę w skokach wykorzystujemy intensywnie, w końcu nie samymi skokami człowiek żyje.

Zgodnie z zapowiedziami, Iwan montuje dla Klubowiczów  saunę przy basenie. Dojechały już specjalistyczne drzwi, czekamy na piec marki Hervia. Sauna będzie opalana drewnem, dzieki czemu zyska ekologiczny klimat fińskiej sauny zewnętrznej. Spokojnie pomieści 4-8 osób. Od wyjścia dwa kroki i hop do basenu!

Rezerwacje na nowy rok

W Nowym Roku nowi i starzy gości dokonali już sporo rezerwacji na luty marzec, a nawet maj. Startujemy ze skokami i kursami od lutego 2017 i działamy nieprzerwanie w miesiącach luty, marzec, maj, czerwiec, wrzesień, październik, listopad i połowa grudnia. Serdecznie zapraszamy do zaplanowania dat z większym wyprzedzeniem, dzięki czemu będzie na miejscu jak zawsze wesołe i ciekawe towarzystwo do wieczornych pogaduszek i wspólnych wycieczek.

Przygotowujemy też nowy termin Zgrupowania Szkoleniowego, prosimy o przesłanie propozycji terminów. W planach także nowe niespadochronowe, turystyczno nieszablonowe  projekty wakacyjne na – za gorące na skoki –  lipiec i sierpień w Hacjendzie Atmosfera.

Poniżej fotorelacja z przebiegu prac instalacyjnych sauny przy basenie:

Categories: newsy