Licencja skoczka spadochronowego A to pierwszy krok po kursie AFF

Dziewczyny na spadochrony! Adelicja reaktywowana i licencja A zaliczona! Razem z treningiem wodnym, niskim skokiem hop and pop i nauką układania. Do tego plażowanie, piłka wodna i disconect od pracy w corpo! O towarzystwie już nie wspominamy, bo to już się nudne robi 😉

Życzymy duuużo bezpiecznych skoków i sprawnej kontynuacji do B. Już tylko malutki krok do zupełnej samodzielności!

licencja skoczka spadochronowegolicencja skoczka spadochronowego

Licencja skoczka spadochronowego A oraz B jest łatwa do uzyskania w polskiej bazie spadochronowej przez cały rok. Napisz do nas, aby zapytać o dostępne terminy kursów do licencji.

FSC to wiedza, ćwiczenia podczas swobodnego spadania oraz równie ważny trening latania na czaszy spadochronu. FSC to także nauka składania spadochronu głównego oraz trening wodny, obowiązkowy do licencji B. Dzięki obecności basenu w naszej bazie, treningi wodne wykonujemy przez cały rok.
Ukończenie szkolenia FSC może zakończyć się zdobyciem licencji B ‚FAI’.
Po zakończeniu szkolenia podstawowego, młody adept nawet nie ma pojęcia, ile jeszcze można (trzeba) się nauczyć…
Kurs FSCPierwsze spotkanie z Iwanem i Ulą, pierwsze pogaduchy i już wiedziałem że będzie ciekawie. Po dwóch dniach pobytu już żałowałem że wybrałem się tylko na 12 dni. Szkolenie FSC (FS1) składające się z 5-10 etapów okazało się brakującym ogniwem w dalszym rozwoju mojego skakania.

Poprzez całkiem nowe dla mnie zagadnienia odnośnie sterowania ciałem podczas swobodnego spadania, budowania formacji  po dodatkową naukę sterowania czaszą, oraz ogrom rozbudowanej wiedzy teoretycznej popartej doświadczeniem. Te wszystkie zagadnienia wraz z elementami zabawy dla rozbicia spięcia podczas skoku to bardzo dobrze przygotowany program szkolenia „FSC” Skydive Atmosfera.

Szkolenie w połączeniu z wyśmienitą kuchnią i atmosferą, jaką Iwan i Ula goszczą wszystkich odwiedzających, oraz możliwość poznania rozmaitych ciekawych ludzi z różnych zakątków globu tworzy optymalną przystań dla ludzi lubiących aktywny wypoczynek we wspaniałym towarzystwie z ogromną ilością słońca.

Kurs FSC, tak jak AFF, jest prowadzony w sposób personalizowany, przez cały rok.

Kurs FSC, podobnie jak AFF, podzielony jest na poziomy. Zaliczenie ich pozwala przejść do kolejnych ćwiczeń. Różnica pomiędzy szkoleniem podstawowym a FSC jest jednak taka, że pomiędzy kolejnymi poziomami skoczek ma czas na dowolną liczbę skoków samodzielnych. Dzięki temu, każdy może rozłożyć sobie to szkolenie na odpowiednią do swoich możliwości liczbę. Minimum 5 poziomów FSC zalicza się w 10-15 skokach.