Bardziej komfortowy Kurs AFF trudno wyobrazić 😉

Wyobraź sobie swój potencjalny Kurs AFF w jakimś miejscu na północy Europy….

Co weekend jeździsz na strefę, czekasz na swoją kolejkę, instruktorzy biegają z tandemami, podczas gdy niebo zasnuwają chmury i nasila się wiatr. Hurra, udało się skoczyć! Co prawda połowa skoku w chmurze, ale udało Ci się wylądować na lotnisku, pomimo że do lądowania kierował Cię inny skoczek, bo instruktor pobiegł na następny wylot bez wyłączania silnika, żeby zdążyć przed burzą. No trudno, spróbujesz znowu za tydzień. A nie! Za tydzień masz uroczystość rodzinną, hmmm… Kurcze, akurat jest dobra prognoza, co za pech. Kolejny weekend, piękna pogoda, grzejesz na strefę, o matko! ile tandemów, no nic czekasz. Hurra udało się skoczyć dwa razy. Więcej nie dopchałeś się do samolotu. No nic, kolejna szansa w kolejny weekend… Nerwowo sprawdzasz prognozę, znowu nic z tego. W kolejny weekend dopada Cię praca. Liczysz wydatki na dojazdy na strefę, noclegi i jedzenie… itd itd.

Albo po prostu idziesz na skróty: zaoszczędzasz cała tą fatygę i środki finansowe i przybywasz na super 10 dniowy pobyt w pięknym miejscu w południowej Hiszpanii, gdzie masz do dyspozycji całoroczną strefę, wyloty na prawie 5 tys m i instruktorow tylko dla Ciebie. W tym jednego niekwestionowanego profesjonaliste, autora bestsellera poradnika do Kursu AFF i aktywnego YouTubera. Oprócz sprawnie zrobionego w kilka dni Kursu AFF, wypoczywasz pod palmą, ciesząc się prywatnym basenem, a zimą sauną po skokach, degustujesz domową kuchnię śródziemnomorską i poznajesz świetnych ludzi z różnych zakątków świata.

Wybór wydaje się prosty. Zobacz poniżej kilka fotek z ostatnich dwóch dni wrześniowych skoków i nie tylko.

Po kursie AFF możesz dalej kontynuować swoje szkolenie do licencji skoczka USPA A i B. Na miejscu zrobisz wymagany trening wodny i wszystkie egzaminy.

PS. Żartobliwy tytuł newsa to hasło na jednej z naszych naklejek 😉

Kurs AFF skydive Atmosfera

Kurs AFF skydive Atmosfera

Kurs AFF skydive Atmosfera

Kurs AFF skydive Atmosfera

Kurs AFF skydive Atmosfera

Kurs AFF skydive Atmosfera

Kurs spadochronowy AFF najlepiej w Hiszpanii

Categories: newsy