Kurs AFF, licencje, praktyki, czyli bardzo skoczny listopad!

W Bazie Spadochronowej Skydive Atmosfera codziennie jest jakaś okazja do świętowania. Kolejni studenci kończą kursy AFF, a jak widać bardziej doświadczeni skaczą sobie już sami! Na każdym turnusie jest opcja uzyskania licencji samodzielnego skoczka USPA A i B. Dopisuje słoneczna pogoda i skoczkowie mogą skakać do zachodu słońca. Cieszymy się, że dojeżdżają nowi goście, James z Anglii skoczył sobie dwa poziomy AFFa i planuje się na dokończenie kursu na wiosnę, kursy AFF prowadzimy również w języku angielskim.

W Bazie sauna i grzaniec rozgrzewają skoczków po powrocie z lotniska, nawet woda w basenie niestraszna, chociaż ma zaledwie kilkanaście stopni o tej porze roku ;). Za to trening wodny po pobycie w saunie, wymagany do licencji B, może być nawet trochę przyjemny ;))))

Trwa intensywny camp, długi termin kończy się 2 grudnia, jeśli ktoś chce spontanicznie przyjechać na ostatni tydzień listopada, to jeszcze mamy 2 wolne miejsca na dołączenie do wesołej ekipy! Po 2 grudnia Baza ma przerwę techniczną, ale wypożyczalnia spadochronów wykonywa i skoki odbywają się codziennie. Zapraszamy!

Kurs AFF, licencje, praktyki

Kurs AFF, licencje, praktyki

  

Kurs AFF, licencje, praktyki

Categories: newsy