Kurs spadochronowy AFF terminy jesień 2016

Wahających się i próbujących zacząć i/lub skończyć kurs AFF w innych miejscach Europy wyprzedza już znaczna grupa kandydatów na skoczków, którzy zajęli praktycznie wszystkie kursy we wrześniu i na początku października. Oni już wiedzą, gdzie i z kim się szkolić ;))))

To miesiące relatywnie najprzyjemniejszej pogody na kurs spadochronowy w Hiszpanii. Ustępują sierpniowe turbulencje, a woda w basenie dalej ciepła. Wieczorem jeszcze nie ma komarów wyschniętych latem ;), dzień jest długi i skaczemy od 8 rano do zachodu słońca

Wolne miejsca na szkolenie AFF mamy już od 19 października i gorąco zachęcamy do planowania się na przyjazd do Waszej nowej, większej i jeszcze bardziej komfortowej bazy od 15 minut od strefy zrzutu. Od 19.10.2016 w górę można wybrać dowolny termin i dopasować go do swojego urlopy. To jest dobry czas, żeby też z wyprzedzeniem upolować optymalne połączenie lotnicze.

AFF luty 2016.28

zgrupowanie szkoleniowe w hiszpanii.00

Szkolimy nieprzewanie aż do połowy grudnia. Ok 20.12 strefa zaczyna swoje słynne XMass Boogie. Dobrą nazwą byłoby MASS Boogie. Zjeżdża się mnóstwo skoczków z całego świata, LO’s, formacje z 2-3 samolotów, blisko 100 wylotów dziennie, generalnie powietrzne “koko dżambo”. W tym czasie nie planujemy organizacji kursu spadochronowego AFF ze względu na zbyt duży ruch w powietrzu jak dla początkujących, nie odpowiadający naszym kryteriom bezpiecznego i kameralnego szkolenia.

Samodzielnych skoczków z licencją za to nie tylko serdecznie zapraszamy, ale polecamy zaliczenia takiej dużej spadochronowej imprezy. Jeśli nie masz co robić w Święta, to najlepsze miejsce na poznanie nowych ludzi i super skoki z 15000 ft!

skoki spadochronoweW czasie “Mass Boogie” Wasza polska baza spadochronowo-noclegowa jest do wzięcia dla zorganizowanej grupy min. 4 klubowiczów z opcją wyżywienia we własnym zakresie. Dysponujemy również wypożyczalnią 10 sprzętów spadochronowych na każde wymaganie, tak więc nie musicie nic kombinować.

baza skydive atmosfera-041

Gorąco rekomendujemy dokonanie rezerwacji z wyprzedzeniem, aby zapewnić sobie dostępność swojego kursu AFF. Do zobaczenia w Sevilli!