W najnowszym wydaniu Parachutista potwierdzenie, że Kama i Jola uzyskały licencję B skoczka!

Licencja B skoczka

Licencja B skoczka to następny krok po zakończeniu szkolenia podstawowego, czyli kursu spadochronowego AFF, wykonaniu skoków konsolidacyjnych i uzyskaniu licencji A. To przepustka do samodzielności, niejako matura w świecie spadochronowym. Zaledwie 50 skoków, ale – w przypadku szkolenia w naszej szkole – ogrom uzyskanej wiedzy, swoistego posagu na drodze samodzielnego skoczka. Wszystkiego możesz nauczyć się u nas na jednym wyjeździe, na kursie FSC. W ok tydzień przygotujemy Cię do samodzielnego skakania z innymi skoczkami, nauczymy wszystkiego, co jest niezbędne na początek dla Twojego bezpieczeństwa. Twoje bezpieczeństwo w powietrzu to nasz priorytet. Na zdjęciach poniżej Kama i Jola podczas swojego treningu do licencji B skoczka.

skoki w hiszpanii kama jola.43 licencja USPA B skoki w hiszpanii kama jola.55 licencja uspa B

Licencja B skoczka to jeden z ważniejszych etapów etap szkolenia początkującego skoczka. To na tym etapie najważniejsze jest wyrobienie prawidłowych nawyków kontroli sprzętu spadochronowego, oceny warunków meteorologicznych i swoich własnych predyspozycji psychofizycznych. Skoki to przede wszystkim dobra zabawa, ale jednocześnie sport ekstremalny i wysoce urazowy. Dobre nawyki, wierność procedurom, plan de dive, dive the plan i szacunek do sportu to gwarancja wykonania setek udanych skoków.

Kama i Jola – jeszcze raz gratulacje!!

PS. Bynajmniej nie reklamujemy pokrowców Vector, co może wynikać z obrazka z Parachutista. Jeśli potrzebujesz zamówić sprzęt lub dowiedzieć się czegoś więcej, skontaktuj się z nami w celu uzyskania najlepszej porady od fachowców.

Categories: newsy