kurs AFF w polskiej bazie.49 I spada i lata już sobie sam! Gratulujemy i życzymy sprawnego doszusowania do licencji samodzielnego skoczka! Tymczasem  jego piękniejsza połowa testowała umiejętności latania Iwana przy zdecydowanej przeciwwadze 🙂 , jak widać na załączonym  bez użycia Photoshopa obrazku:

kurs AFF w polskiej bazie.58

a swój kurs AFF w Hiszpanii zaczęli Ania i Łukasz z Holandii. I pomyśleć, że Ania miała przyjechać towarzysko, co najwyżej skoczyć  w tandemie 😉kurs AFF w polskiej bazie.26 kurs AFF w Hiszpanii

Jak na razie o deszczach już zapomnieliśmy! Codziennie do wyboru skoki spadochronowe z najwyższej wysokości w Europie, lub też plażing, czy visiting. Oczywiście basening obowiązkowy po skokach. Gospodarze nie zapominają o zacnych obiadkach i odpowiednim nawilżeniu klubowiczów.

Jutro skaczemy dalej.

Kurs AFF w Hiszpanii to najszybszy sposób na sprawne zostanie samodzielnym skoczkiem! Zapraszamy na kursy spadochronowe przez cały rok z najwyższej wysokości w Europie, od września do końca czerwca. W lipcu Zgrupowanie Szkoleniowe dla średnio zaawansowanych, a w sierpniu przerwa wakacyjno-techniczna. Są jeszcze wolne miejsca na kurs AFF w Hiszpanii od 20.09! Skontaktuj się z nami, dowiedz więcej i zapisz już teraz!