Jak widać, nie odpuszczamy!

Ania zaczęła swój Kurs AFF, Arek i Marek szkolą się do licencji skoczka, Marek uczy układania. Ekipa nie zapomina o wypoczynku #poskokach ani o #sevilla-by-night, czyli połączeniu intensywnego szkolenia z wesołym spędzaniem czasu. Między skokami jest czas na wypad na bliższe i dalsze wycieczki.

W międzyczasie dojechali Franek i Czesia, bardzo miło ich gościć ponownie, Piotr, Mateusz, dwa Michały, Beata, James, Krzysio,  Dawid, jednym słowem dużo się dzieje! A to jeszcze nie wszystko! Działamy intensywnie do końca czerwca i startujemy z nowym długim terminem od 8 września. Ostatnie miejsca na Kurs AFF we wrześniu!!

Nie zapominamy, że #bezpieczeństwo-w-skokach to podstawa! Nasze #spadochrony nieustannie wymieniane są na nowe, serwisowane przy każdej układce, a każdy wyposażony jest w automat #AAD #Cypres, renomowanej niemieckiej firmy Airtec. Wszystkie akcesoria do skoków są nowe lub prawie nowe. Bezpieczeństwo i wygoda, indywidualne podejście do każdego skoczka to podstawa i gwarancja Waszego zadowolenia! Wystarczy poczytać opinie o nas tutaj 🙂

Tutaj natomiast można obejrzeć wszystkie fotki z tego roku: The Best of 2018 

Zapraszamy do oglądania i … na przyjazd do nas! Czekamy w powietrzu i na ziemi 😀

#nietylkoskoki #skydiveatmosfera #whiszpanii #safari #hacjendaatmosfera.01.jpg

Ania w pierwszym skoku na Kursie AFF. Gratulujemy!

#nietylkoskoki #skydiveatmosfera #whiszpanii #safari #hacjendaatmosfera.36.jpg

Piotr i Dawid ćwiczą wyjścia i formacje dwójkowe. Początki latania po kursie nie są łatwe. Do tego służy nasz autorski program Formation Skydive Course, przygotowujący ekspresowo do licencji A i B samodzielnego skoczka.

#nietylkoskoki #skydiveatmosfera #whiszpanii #safari #hacjendaatmosfera.35.jpg

Marka samodzielne wyjście w skoku egzaminacyjnym. Pełna koncentracja 😉

#nietylkoskoki #skydiveatmosfera #whiszpanii #safari #hacjendaatmosfera.08.jpg

Gibraltar z ekipą to świetny pomysł na #afterjumps, #nietylkoskoki, a i dobry pomysł, jeśli np. zbyt mocno wieje dla uczniów.

#nietylkoskoki #skydiveatmosfera #whiszpanii #safari #hacjendaatmosfera.46.jpg

skoki i turystyka skydive atmosfera whiszpanii.info 24 maj 2018, 10-52.56.jpg

Mateusz przyłapany przez paparazzi, a wyżej ujęcie z wypadu nocnego do centrum.

Categories: newsy