Masz firmę, chcesz wypromować swój produkt lub usługę?

Jeśli szukasz prawdziwie epickiej promocji swojego produktu lub usługi, to oprawa skoków spadochronowych jest strzałem w dziesiątkę! Nasza ekipa i całoroczna baza spadochronowa  jest do Twojej dyspozycji!

Pomysłów jest ile miejsca na niebie, oryginalność i przykucie uwagi potencjalnych klientów gwarantowane! Możemy skoczyć z Twoim produktem, wylądować celnie na banerze rozłożonym na lotnisku, ba! możemy zaaranżować cały film z odpowiednim scenariuszem, gdzie akcja może rozgrywać się zarówno na ziemi, w samolocie, w powietrzu, w hangarze…

Mamy doświadczenie i pomysły

Skakaliśmy z kubkami, książkami, dedykacjami, koszulkami z logo, dmuchanymi przedmiotami, z kurczakiem wielkanocnym, z telefonami, z terminalem do płatności kartą, z banerami i świecami dymnymi, otwieraliśmy w powietrzu pudełka niespodzianki, wręczaliśmy pierścionki zaręczynowe, czy gratulacyjne dyplomy. Film można uzupełnić nagranym w powietrzu odpowiednim przekazem. Każda nasza propozycja jest unikatowa, jedna w swoim rodzaju. Poczucie humoru i pełny profesjonalizm.

Z pewnością znasz niektóre nasze producje, takie jak Teledysk “Jak Magnes” Reni Jusis czy Kampania telefonów Kruger and Matz, w której Iwan został nawet twarzą kampanii. Zobacz fotki z niektorych naszych skoków reklamowych dla firm naszych studentów i gości poniżej.

Jeśli nie masz pomysłu na film, nie przejmuj się. Inwencji nam nie brakuje, a takie skoki spadochronowe inaczej nakręcają nas na jeszcze bardziej! Skontaktuj się z nami w celu opracowania planu i przygotowania wyceny.

Oryginalność nie musi być droga!

Dzięki temu, iż dysponujemy całoroczną baza spadochronową w Hiszpanii, w centrum słonecznej Andaluzji, pełnej palm i egzotycznej roślinności, a do tego  zlokalizowaną ok godziny drogi od pięknej plaży, budżet nie musi być astronomiczny!

Bez większych nakładów na przebazowania i zakwaterowanie, możemy dokręcić świetne sceny czy to nad Atlantykiem, czy w Sevilli. Znanej, m.in. z bycia lokalizacją takich mega produkcji, jak “Gra o Tron”, czy “Gwiezdne Wojny”. W okolicy są niesamowite scenerie, jak czerwona rzeka Rio Tinto, pozostałości po rzymskim teatrze la Italica, ba! nawet żyrafy i tygrysy na tzw. “półwolności”. Nic tylko wybierać!

[w trakcie edycji]

Chcesz więcej klientów?

Polska baza spadochronowa w Hiszpanii rozwija się super intensywnie od 2011 roku. Co roku odwiedza nas coraz więcej gości i osób towarzyszących. Strefa spadochronowa to niezwykle międzynarodowe środowisko ludzi w wieku 25, 30 lat+, z racji uprawianie niekoniecznie taniego spadochroniarstwa, należących do klasy co najmniej średniej.

Nasz kanał YOU TUBE ma już ponad 1500 bardzo aktywnie komentujących subskrybentów. Ebooki naszego autorstwa są jedynymi nowoczesnymi podręcznikami do skoków spadochronowych i sprzedają się, jak na produkt tak bardzo niszowy i relatywnie łatwy do nielegalnego kopiowania, dużo lepiej niż oczekiwaliśmy.

Twoja reklama nie pozostanie niezauważona, a umieszczenie w kontekście działalności prowadzonej przez uznanych profesjonalistów, nada Twojemu produktowi należyty, profesjonalny poziom odbioru.

Zapraszamy do współpracy! Skontaktuj się z nami już teraz!

Poniżej film z wybranymi przez nas światowymi reklamami spadochronowymi, godnymi polecenia:

Jak Ci się podoba?