Aktualizacje i nowości w sklepie

Korzystając z krótkiej wakacyjnej przerwy, podyktowanej wysokimi temperaturami w sierpniu, uzupełniamy informacje na naszych stronach w sklepie na skydiveatmosera.com .

Jeśli chodzi o kombinezony, to chociaż klubowicze od dawna wiedzą, że najlepiej zapytać, albo przyjechać się zmierzyć przy okazji skoków, to warto mieć zgrupowane w jednym miejscu informacje ze stron producentów, wzbogacone o nasze komentarz i fotki, charakterystykę materiałów, wskazówki mierzenia się i orientacyjne ceny. Wszystko w jednym miejscu!

Zobacz info o kombinezonach Intrudair.

Intrudair Jumpsuit-006Dodaliśmy też nowe produkty rekomendowanej przez nas firmy Lars & Brusgaard: wysokościomierz cyfrowy z tarczą, następca Altitracka: Stella oraz wysokościomierz akustyczny, następca Protracka: Quattro. W dziale Instruments znajdziecie również “nowy” produkt, Ares, czyli VISO II+ dla wojskowych ;). Taki wydaje nam się zabieg marketingowy, ale warto rzucić okiem.

Oczywiście, przy okazji bardzo prosimy i będziemy bardzo wdzięczni za nadesłanie fotek w Waszych kombinezonach czy akcesoriach. O komentarze nawet nie prosimy, bo rzadko komu chce się pisać, ale za pozytyw poleci pigułka dobrej hiszpańskiej energii ;)))

Zobacz, co jest dostępne od ręki:

LB_quattro01Wysokościomierze

Kombinezony Intrudair (szyte na miarę, ok 6-8 tygodni)

W związku ze zbliżąjącą się jesienią proponujemy Wam skórzane rękawiczki Atmosfera Synchron w promocji z 10% rabatem dla naszych klubowiczów (przypominam, że aby zostać klubowiczem, wystarczy coś u nas wykupić 😉

SWS FIRE PRONo i oczywiście na deser SERIOUS STUFF, czyli gotowe zestawy spadochronowe, z pokrowcami szytymi na miarę, na każdą kieszeń. Tutaj na stronie sklepu zamieszczamy przykładowe kombinacje cenowe, w celach orientacyjnych, natomiast profesjonalne doradztwo, poparte 25 letnim doświadczeniem pracy ze studentami i doświadczonymi skoczkami, Iwana jest oczywiście bezcenne! 

skylark parachutes skydive atmosfera shopDlaczego warto u nas zamówić sprzęt?

  • Otrzymujecie najbardziej ekonomiczną ofertę, gdyż sprzedaż sprzętu nie jest naszym priorytetem, jest natomiast….
  • ..Wsparciem działalności Waszej bazy spadochronowej, działającej dla Was cały rok na południu Hiszpanii
  • Doradzamy optymalne rozwiązania, nie patrząc na zwiększenie sprzedaży poprzez drogie dodatki, tylko to, co naprawdę jest Ci potrzebne.
  • Twój sprzęt jest na miejscu kompletowany przed doświadczonego riggera.
  • Twój sprzęt jest sprawdzony w powietrzu! Prawidłowe podpięcie, działanie czaszy i sterówek, lokalizacja uchwytów itp jest sprawdzone podczas niskiego skoku z otwarciem Twojej czaszy i nagraniem filmu! Tylko u nas Twój rigger testuje Twój sprzęt na sobie i masz to na filmie!
  • Twój sprzęt jest posprzedażowo serwisowany, naprawiany i konserwowany w naszej pracowni riggerskiej.

Po prostu same zalety!

Zobacz zestawy spadochronowe dla Ciebie tutaj. Jeśli znajdziesz gdzieś inna ofertę, która z jakiegoś powodu wyda Ci się bardziej atrakcyjna, nie wahaj się BEZ ZOBOWIĄZAŃ skonsultować to z instruktorem!

Nie ufaj dealerowi, ufaj instruktorowi!

NOWOŚĆ ! – KOMIS

Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów.