10-18 września lub 1-9 października – szansa na coś więcej

Trener Atmosfery

Drodzy samodzielni skoczkowie, szczególnie kandydaci na instruktorów lub Trenerów Atmosfery. W powyższych terminach szkolą się u nas studenci kursu spadochronowego AFF. W naszej bazie zawsze mile widziane są osoby, które chcą podnosić swoje kwalifikacje spadochronowe. Przysłuchiwanie się szkoleniu, które prowadzi Iwan, wstępne praktyki pomagające studentom, np. przy ćwiczeniu sylwetki czy wyrzucaniu pilocika, to bezcenny wstęp do zostania dobrym instruktorem. Nauka uczenia składania spadochronu, zapoznania ze sprzętem, samolotem, miejscem do lądowania to wszystko to nowe obszary wiedzy.

Nauka uczenia innych to sama w sobie dziedzina wymagająca ogromnej samodyscypliny i odpowiedzialności. Każde słowo, gest czy mina to dla studenta kolejna informacja.

Mega satysfakcja gwarantowana!

Jeśli trochę nudzisz się w swoich skokach, to może czas na nowy rozdział i uporządkowanie dotychczasowej i zdobywanie nowej wiedzy.  Jeśli młodsi stażem skoczkowie podchodzą do Ciebie i pytają o różne kwestie, być może to znaczy, że masz charyzmę i budzisz zaufanie. Nieważne, ile masz skoków obecnie, może warto zainteresować się szkoleniem na Trenera Atmosfery.

Oprócz aktywnego uczestnictwa w szkoleniu teoretycznym, niezwykle ważne jest również latanie szkoleniowe przy skokach AFF, oczywiście jeśli Twoje umiejętności zostaną zatwierdzone przez Iwana. Wiedza zdobyta w ten sposób – bezcenna!

co dalej po aff ebook poradnik spadochronowy

10-18 września lub 1-9 października to dobre terminy, jeśli po głowie chodzi Ci spontaniczny przyjazd do naszej bazy i pomysłem, aby coś więcej wyciągnać z pobytu i skoków spadochronowych. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się o kolejne terminy ewentualnego szkolenia na Trenera Atmosfery.

Trener Atmosfery