Wrzesień tuż tuż! Kursy AFF ruszają pełną parą już niebawem!

Po krótkiej technicznej przerwie w troche zbyt upalne dla początkujących skoczków lato ruszamy! Na kurs AFF już co prawda nie ma miejsc, ale serdecznie zapraszamy skoczków i osoby towarzyszące na spontaniczny wypad do polskiej bazy. #nietylkoskoki 😉

Jest co robić!

Często piszemy, co można robić w okolicy poza skokami spadochronowymi. To może być interesujące dla osób towarzyszących. Cieszymy się bardzo, że coraz więcej odwiedza nas gości, którzy nie boją się mieszkać ze spadochroniarzami 😉 Co więcej, naprawdę jest co robić! Tutaj znajdziesz więcej informacji o naszym życiu w Hiszpanii, pomysły na spędzanie czasu i ciekawe nowinki. Właśnie wróciliśmy z dwudniowego wypadu w przepiękne góry Sierra Norte, gdzie kąpaliśmy się w górskim strumieniu. Zobacz krótką relację tutaj.

Gościnna Baza

Twoje miejsce wypadowe Cię nie zawiedzie. W basenie dalej woda jest cieplutka i przyjemna, a po zachodzie słońca jest dalej ok 30 stopni i nie ma komarów. Duża doza prywatności, dobre śniadanie na początek dnia i wszystko, co potrzeba do bezstresowego spędzenia czasu. Baza działa w systemie B&B. Dla gości, którzy nie mają pomysłu na obiad, zawsze w kuchni są gotowe, świeże lub mrożone porcje pysznych smakołyków domowej kuchni (zobacz przykładowe fotki w galerii). Co kilka dni organizujemy grilla, paelle dla wszystkich gości.

Zapraszamy na degustację czerwonego hiszpańskiego wina lub brandy de jerez, różnego rodzaju oliwek i innych lokalnych specjałów!

Zrób rezerwację już teraz!

This slideshow requires JavaScript.