Progres i fun!

Nie tak dawno startowaliśmy po upalnych wakacjach, a tu już listopad za pasem. Za nami intensywne, codzienne skakanie z samolotu i naziemne uciechy. Dużo dobrej energii i pozytywnych wibracji, nowi i starzy znajomi, wypady w bliższe i dalsze miejsca, dużo nowych studentów AFF. Za nami także profesjonalny FS camp Small Big Way, gdzie przygotowywaliśmy samodzielnych skoczków do skakania w większych formacjach za pomocą mniejszych formacji :).

Oprócz najbardziej popularnego u nas Kurs AFF z 10 dniowym zakwaterowaniem, drugi, najczęściej wybierany to Kurs FS z 7 dniowym zakwaterowaniem do licencji samodzielnego skoczka. Wrześniowo-październikowy turnus więc obfitował we wszystkie prawie możliwe imprezy :D. Bardzo cieszymy się, że naszą hiszpańską bazę odwiedza coraz więcej osób towarzyszących, które zawsze są mile widziane. Wszystkim naszym gościom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w turnusie i świetną zabawę. Absolwentom gratulujemy ukończenia kursu AFF i samodzielnym zdobycia licencji.

Zapraszamy na Atmosfera Camp Zima. Przewidujemy słoneczny grudzień, mamy jeszcze wolne miejsca. Serdecznie zapraszamy do polskiej Bazy!

Zobaczcie poniżej kilka fotek z ostatnich tygodni. Jak zwykle, najlepsze fotki dodajemy chronologicznie do albumu Best of 2018 tutaj.

Small FS CAMP Skydive Atmosfera-001.04

FS Camp Skydive Atmosfera #fscamp