… nasi klubowicze robią w Sevilli, pomimo zachodu słońca ok godziny 18.00. Kurs AFF Residencial Skydive Atmosfera przyciąga kandydatów na skoczków z całej Europy. Dopisuje aura sprzyjająca skokom, prawie bezchmurne niebo i sympatyczny wiaterek. Ekipa długiego terminu X/XII ma dużo szczęścia! Obiecywane dwa dni deszczu skończyły się tym, że lało w nocy, a  w dzień zrobiła się pogoda skoczna. Poza tym Andaluzję męczy dramatyczna susza. Współczujemy rolnikom, którzy muszą kupować wodę, jednak bardziej cieszymy się dla naszych gości!

Kurs AFF Residencial Skydive Atmosfera

Gratulujemy zatem Mateuszowi błyskotliwego ukończenia kursu AFF! Teraz skoki samodzielne i prosta droga do licencji A i B samodzielnego skoczka. Jacek i Krzysiek potrzebują jeszcze kilku ćwiczeń naziemnych do ukończenia swojego kursu. Samodzielni skaczą sobie małe formacje, Daniel, Łukasz i Alek,  Janek  z  Krzychoo wykonują coraz więcej punktów. Janek przygotowuje się do FS Campu dla średniozaawansowanych, a Krzychoo do zostania instruktorem AFF. Dla każdego na każdym wyjeździe tutaj możemy dopasować program progresu do zamierzonego celu, tak, aby wszystkie skoki były optymalnie wykorzystane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Bazie rozpieszczamy podniebienia naszych gości frykasami z kuchni śródziemnomorskiej i najbardziej ulubionymi przysmakami kuchni polskiej. W takich warunkach Kurs AFF Residencial Skydive Atmosfera czy szkolenie do licencji FSC, albo nawet zwykły pobyt towarzyski przebiega bardziej niż komfortowo. Dodać należy, że na godzinę przygotowujemy saunę fińską opalaną prawdziwym drewnem, co w chłodniejsze wieczory po skokach jest idealnym zakończeniem dnia!

Kurs AFF Residencial Skydive Atmosfera

Zapraszamy w nowym roku na kursy i skoki do Polskiej Bazy w Hiszpanii Skydive Atmosfera 🙂