Proponujemy  personalizowane szkolenia dla firm lub osób prywatnych w temacie

Zarządzanie Stresem


Zarządzanie stresem – codzienne doświadczenie

Zarządzanie stresem w sytuacjach kryzysowych” to temat wielokrotnie już poruszany w Skydive Atmosfera. Szkolenia takie prowadzimy już kilka lat, m.in dla banków i firm zajmujących się przewozami pieniędzy. Zdecydowanie warto wysłuchać, co ma na ten temat do powiedzenia narażający się na ogromny stres instruktor spadochronowy, z pewnością mający inne spojrzenie, niż “coach” budujący wiedzę na książkach i artykułach, które napisali inni “coache”.

Zarządzanie Stresem Oczywiście nie kwestionujemy tak do końca dostępnych na rynku szkoleń z zarządzania stresem. Głównie dlatego, że mamy o nich bardziej  niż względne podejście. Uważamy jednak, że warto spojrzeć na temat oczami kogoś, kto z takim stresem w żywej i czystej postaci ma do czynienia na co dzień. Tak jak wolelibyśmy posłuchać, co na ten temat ma do powiedzenia coach ratownik medyczny, niż coach wyszkolony na sali lekcyjnej.

Zdecydowanie wszyscy bardziej lubimy słuchać teorii, którą wygłasza praktyk. Szczególnie, jeśli jest ona poparta realnymi przykładami. Szkolenia praktyczne są bezsprzecznie najbardziej owocne.

Nasze szkolenia nie są typowymi szkoleniami “książkowymi”. Odbiorcą nie do końca jest osoba, która stresuje się tym, że za dużo pracuje i zaniedbuje rodzinę lub odwrotnie. Każdy warsztat jest inny, bo każda osoba to inny świat i to, co działa pozytywnie na jednych, może szkodzić drugim. Zarządzanie stresem to temat niezwykle oświechtany przez setki firm szkoleniowych, które powielają schematyczne i sztampowe metody wielokrotnie opisywane w poradnikach. Ba! Aby nie wydać 1000 – 2000 PLN na kilkugodzinne szkolenie “Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji”, wystarczy przeczytać kilka książek. Na tych szkoleniach nie dowiecie się nic nowego na swój temat, czego nie wyczytacie w poradnikach psychologicznych. A zarządzanie stresem to dużo więcej niż joga, kontrolowanie oddechu czy wizualizacje. To emocjonująca i wzmacniająca podróż w głąb siebie, swojej głowy, swojej podświadomości i uwarunkowań psychofizycznych.

I to jest nasza mocna strona. Prosimy sprawdzić. Doświadczenie będzie może nawet bardziej emocjonujące niż zażycie ayahuaski 😉

zarzadzanie stresem


Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, których szefowie czy pracownicy narażeni są na ciągły lub nagły stres. Przygotujemy indywidualną ofertę, czy to w postaci videokonsultacji, prezentacji, warsztatów, czy też połączenia szkolenia teoretycznego z praktycznym testem na #zarządzanie stresem podczas skoku z samolotu. Możliwości są praktycznie nieograniczone, a skuteczność szkolenia gwarantowana.


Kontakt