Showing all 6 results

 • Podręczniki Spadochronowe (e-booki)

  SKYDIVING: Sytuacje Awaryjne, czyli Jak Się Nie Zabić.

  Uwaga już jest!!! Długo oczekiwana pozycja serii SKYDIVING – Sytuacje Awaryjne w Spadochroniarstwie!

  W 2015 r. po raz pierwszy w historii polskiego spadochroniarstwa pojawiła się seria SKYDIVING. Nowoczesna wiedza poparta wieloletnim studiowaniem tematu, wypadków spadochronowych i szczegółową analizą budowy sprzętu i psychiki skoczków.

   

 • Podręczniki Spadochronowe (e-booki)

  SKYDIVING: Kurs Spadochronowy AFF, czyli Zacznij Dobrze Wypadać!

  Seria SKYDIVING wzbogaciła się o swoją najważniejszą i długo oczekiwaną pozycję. Kurs AFF obejmuje zagadnienia teoretyczne i praktyczne z zakresu kursu spadochronowego głównie AFF. Jest to obecnie najpopularniejsza i najbardziej efektywna metoda szkolenia spadochronowego, prowadząca do uzyskania umiejętności tzw. swobodnego spadania z wysokości min. 4000.

  Czytelnik, nawet nie mający pojęcia o skokach spadochronowych, znajdzie tu przystępnie i przejrzyście opisane poszczególne etapy …

 • Podręczniki Spadochronowe (e-booki)

  SKYDIVING: Co dalej po AFF, czyli Zostajesz Sam na Sam

  Jesteś w trakcie lub skończyłeś kurs AFF i dopadła Cię euforia, lub odwrotnie – masz lęki?
  Bez pogłebiania swojej wiedzy i uświadomienia sobie czyhających zagrożeń, Twoje zdrowie i życie mogą być w niebezpieczeństwie. “Co dalej po AFF” to kolejny ebook, poradnik spadochronowy z serii o skokach spadochronowych.  W sposób uporządkowany, przystępny i z humorem autor przybliża nowoczesną wiedzę, odsłaniając krok po …

 • Podręczniki Spadochronowe (e-booki)

  SKYDIVING: Poznaj SIM, czyli co mówi Biblia Spadochroniarstwa

  Skydiving Information Manual USPA (United States Parachute Association) to tak zwana Biblia Spadochroniarstwa. Aktualizowana co roku na podstawie analiz wydarzeń i wypadków, przesyłanych przez Safety and Training Advisors,  ze stref członkowskich z całego świata. Zawiera obowiązujące i rekomendowane przepisy, wymagania, warunki. Słowem, wszystko, co musisz wiedzieć o standardach skoków na całym świecie.

 • Podręczniki Spadochronowe (e-booki)

  Śmiertelne wypadki w skokach spadochronowych (e-book): “Rozpoznaj zagrożenie”

  Bezwzględna analiza śmiertelnych -niestety- wypadków spadochronowych z ostatnich lat, zebranych z publikacji USPA. Analiza pod kątem rozpoznawania i eliminowania sytuacji prowadzących do śmierci skoczka. W tym przypadku poczucie humoru zostało wyłączone.

 • Audiobooki , Podręczniki Spadochronowe (e-booki)

  Śmiertelne wypadki w skokach spadochronowych AUDIOBOOK: “Rozpoznaj zagrożenie”

  Bezwzględna analiza niestety śmiertelnych wypadków spadochronowych z ostatnich lat, zebranych z publikacji USPA. Analiza pod kątem rozpoznawania i eliminowania sytuacji prowadzących do śmierci skoczka. W tym przypadku poczucie humoru zostało wyłączone.

  AUDIOBOOK w formacie ZIP. Po rozpakowaniu masz do dyspozycji ok 6 godzin nagrania.

  Po dokonaniu zakupu, prześlemy link do pobrania AUDIOBOOKA z naszego serwera.

  Uwaga PROMOCJA: do każdego zakupionego AUDIOBOOKA …