THE BEST OF, czyli  najlepsze FOTO SKYDIVE z poszczególnych sezonów

Zapraszamy do naszej super fotogalerii z najlepszych FOTO SKYDIVE z kolejnych sezonów skoków spadochronowych i #nietylkoskoki. Kto był, z pewnością odnajdzie się na niejednej fotce.W powietrzu, na ziemi, w Hacjendzie, bliższe i dalesze okolice, mega wycieczka we wspomnienia, a działo się działo i dzieje się dalej!

KLIKNIJ NA LINK, gdzie znajdziesz najlepsze foto z danego roku.

FOTO 2018

FOTO 2017

FOTO 2016

FOTO 2015

FOTO 2014

FOTO 2013

FOTO 2012

a wkrótce prehistoria od nawet 2002 roku!

 

FOTO SKYDIVE to najlepsza pamiątka z pobytów w Skydive Atmosfera. Czy to w powietrzu czy na ziemi, staramy się zawsze uwieczniać najlepsze momenty, emocje, przełomowe chwile. Tak, aby zawsze z przyjemnością wrócić do przeżywania z powrotem swoich emocji. Co więcej, zgodnie z naszymi zasadami, nie publikujemy żadnych fotek negatywnych, obrażających, zawierających treści niewygodne. Wszystko to jest ocenzurowane i zarchiwizowane. Nikt z naszych gości i klubowiczów nie musi się obawiać o swój wizerunek. W Skydive Atmosfera znajdziesz tylko pozytywne informacje, a jako nasi goście nie musicie się o nic martwić. Wszystkie fotki objęte są prawami autorskimi. Można je dowolnie powielać do celów niekomercyjnych, zachowując jednak przyzwoitość podania źródła.

Najpiękniejsze momenty kursów AFF, emocjonujące wyjścia z samolotu, wspólne wieczory, wypady, relaks, momenty które łączą klubowiczów Atmosfery. Niektórych nawet całkiem konkretnie! Niektóre poznane u nas pary mają już dzieci! Jesteśmy dumni i zaszczyceni możliwością tworzenia społeczności pełnej życzliwości i akceptacji dla każdego szanującego nasze wartości.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok do słonecznej Hiszpanii!