Jak dojechać?

Najpierw do Hiszpanii, najlepiej samolotem:

Jedną z zalet strefy w Sevilli jest bliskość międzynarodowych lotnisk na południowym wybrzeżu Hiszpanii i granicy z Portugalią. Poniżej zamieszczamy propozycje wyszukiwarek linii lotniczych, które latają do lotnisk: Sevilla, Malaga, Madryt, Barcelona i Faro.

Część osób wybiera również najlepiej bezpośredni lot do Madrytu i połączenie lokalnymi liniami lotniczymi, pociągiem lub wynajętym samochodem do Sevilli. Jest sporo lotów do Barcelony, skąd polecamy dolot lokalnymi liniami lotniczymi: wyszukiwarka www.rumbo.es. Na razie jeszcze nie ma bezpośrednich połączeń z Polski do Sevilli, ale już od listopada Ryanair uruchamia takie tanie loty z Modlina do Sevilli!!! Bezpośrednie połączenia TAK są dostępne z innych miast Europy.

Potem do Sevilli pociągiem, samolotem lub samochodem:

Sieć pociągów jest bardzo dobrze rozwinięta. Superszybkim pociągiem z Madrytu lub Malagi na dworze SANTA JUSTA w Sevilli w komfortowych warunkach dostaniesz się w ciągu 2,5 godziny (250 km/h). Bilet można kupić przez Internet lub na miejscu. W pociągu nie ma miejsc „stojących”, więc warto kupić bilet wcześniej z zapasem na ewentualne opóźnienia w locie. Bilet w obie strony z Madrytu do Sevilli kosztuje ok 40-75 euro: www.renfe.es

Lokalne linie lotnicze, Iberia, Vuelling, Ryanair mają po kilka lotów dziennie (lot z Madrytu trwa ok godziny.) Proponujemy skorzystanie z bardzo dobrej wyszukiwarki, która łączy lokalne linie lotnicze z pociągami: www.rumbo.es
Z lotniska Madryt Barajas na dworzec Madryt Atocha polecamy bardzo wygodne 24-godzinne połączenie autobusowe. Autobus Express jeździ co 15-20 minut, trasa trwa ok 15 minut, a koszt biletu jest stały: 5 euro.

Wynajem samochodu

Studenci AFF Residencial mają transport na lotnisko w cenie kursu, natomiast skoczkowie samodzielni bardziej cenią sobie niezależność.

Własny samochód to również wygodny dojazd z lotniska do bazy i przejazdy na strefę o dowolnej godzinie. Lądujących w Maladze zachęcamy do skorzystania z polskiej wypożyczalni samochodów bez karty kredytowej Malaga U Drive. Prosimy powołać się na SKOKIWHISZPANII, aby otrzymać mały gratis.

http://www.malagaudrive.com/pl/

Do Bazy Skydive Atmosfera

Znajdziesz nas bez problemu na Googlemaps:

Autobusem:

Przystanek wysiadkowy

Pobierz pdf z instrukcją dojazdu na miejscu: Jak dojechac z lotniska Sevilla

I na koniec do Bazy naszym transportem, taxi, samochodem, kolejką podmiejską lub autobusem nr 166. Przystanek jest przed wejściem na nasze osiedle. Dojazd autobusem wymaga przebazowania się na dworzec autobusowy w Sevilli Plaza de Armas, zobaczy instrukcję powyżej.

Odbiór z lotniska:

Jeśli nie wynajmujesz samochodu, można zamówić u nas odbiór z lotniska, szczególnie jeśli jesteś pierwszy raz.

Taxi:

Można też wynająć taksówkę. Ceny są różne i można je skonsultować tutaj. Istnieją niestety tutaj też mafie, dlatego trzeba zapytać o cenę kursu przed wejściem do taxi. Kurs nie powinien kosztować więcej niż 45 euro o jakiejkolwiek porze dnia.

Samochodem:

Z lotniska Sevilla San Pablo jedzie się do nas ok 33 minuty samochodem. Z lotniska (Aeropuerto), wjedź na autostradę (autovia) Madrid – Córdoba: SE-020, aż do skrzyżowania z A-66. I później w kierunku Santiponce , Camas, Huelva. Zjazd z autostrady na UMBRETE w prawo. Przejazd przez miasteczko tak jak prowadzi główna droga, następnie jak będzie koniec drogi, w lewo w kierunku Sanlucar la Mayor. Cały czas prosto aż do skrętu w lewo na Urbanizacion El Capricho, naprzeciwko żółtego domu „Palomo Muebles”.

Podsumowując, żeby nie zabłądzić:

LOTNISKO SEVILLA: (SVQ) SAN PABLO

DWORZEC SEVILLA: SANTA JUSTA

DWORZEC AUTOBUSOWY: PLAZA DE ARMAS