Hacjenda Atmosfera

Tylko Członkowie Klubu Atmosfera podczas swojego szkolenia mogą skorzystać ze skromnych pomieszczeń klubowych Hacjenda Atmosfera. Aby szkolenie nie było zbyt męczące na lotnisku, w tak przyjemnych okolicznościach można się naprawdę zrelaksować i skorzystać z hiszpańskiego słońca.

Duży salon,  jadalnia – sala szkoleniowa z TVDVD/3D, kompletna pościel, ręczniki, ręczniki plażowe, ogrzewanie i klimatyzacja, taras, prywatny ogród i oświetlany basen, sauna, patio, leżanki do opalania i wypoczywania, wifi, pralka, suszarka, żelazko, kominek, parking przy domu, osiedle strzeżone, 3 min samochodem do sklepów, 8 min sympatyczny fitness club, 40 min do plaży Atlantyku, 20 min do centrum Sevilli, 18 min do strefy spadochronowej. Duże śniadanie z możliwością zrobienia kanapek na „wynos”. Obiadokolacje na życzenie, wspólne grille, świeże, dietetyczne pudełka w lodówce. #takierzeczytylkowatmosferze.

Studenci kursu spadochronowego  AFF Residencial mają w cenie kursu wliczony transport na strefę i całoroczne ubezpieczenie na skoki.

Poza skokami organizujemy wycieczki fakultatywne w super miejsca w bliższych lub dalszych okolicach klubu.

Hacjenda Atmosfera jest dostępna tylko dla aktywnych członków klubu i ich gości. Nie przewidujemy ani szkoleń teoretycznych, ani omawiania filmów czy udziału w panelach dyskusyjnych dla osób niebędących członkami klubu.

siedziba klubu noclegi hacjenda atmosfera

Hacjenda Atmosfera

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: