Hacjenda Atmosfera

Tylko Członkowie Klubu Atmosfera podczas swojego szkolenia mogą skorzystać ze pomieszczeń klubowych Hacjenda Atmosfera. Aby szkolenie nie było zbyt męczące na lotnisku, w tak przyjemnych okolicznościach można się naprawdę zrelaksować i skorzystać z hiszpańskiego słońca.

Duży salon,  jadalnia – sala szkoleniowa z TVDVD/3D, kompletna pościel, ręczniki, ręczniki plażowe, ogrzewanie i klimatyzacja, taras, prywatny ogród i oświetlany basen, sauna, patio, leżanki do opalania i wypoczywania, wifi, pralka, suszarka, żelazko, kominek, parking przy domu, osiedle strzeżone, 3 min samochodem do sklepów, 8 min sympatyczny fitness club, 40 min do plaży Atlantyku, 20 min do centrum Sevilli, 18 min do strefy spadochronowej. Duże śniadanie typu „szwedzki” stół, czyli dla każdego coś dobrego. Obiadokolacje na życzenie, grill , paella, domowe sushi… #takierzeczytylkowatmosferze.

Studenci kursu spadochronowego  AFF Residencial mają w cenie kursu wliczony transport na strefę i całoroczne ubezpieczenie na skoki.

Poza skokami organizujemy wycieczki fakultatywne w super miejsca w bliższych lub dalszych okolicach klubu.

Hacjenda Atmosfera jest dostępna tylko dla aktywnych członków klubu i ich gości. Nie przewidujemy ani szkoleń teoretycznych, ani omawiania filmów czy udziału w panelach dyskusyjnych dla osób niebędących członkami klubu.

siedziba klubu noclegi hacjenda atmosfera   

Hacjenda Atmosfera

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: