Dojazd do Baza Atmosfera

Najpierw do Hiszpanii, najlepiej samolotem:

Dojazd do Baza Atmosfera jest bardzo prosty. W tym artykule opiszemy linie, nazwy lotnisk i szczegóły, jak się dostać do Bazy. Jedną z zalet strefy w Sevilli jest bliskość międzynarodowych lotnisk na południowym wybrzeżu Hiszpanii i granicy z Portugalią. Poniżej zamieszczamy propozycje wyszukiwarek linii lotniczych, które latają do lotnisk: Sevilla, Malaga, Madryt, Barcelona i Faro.

Z Polski polecamy bezpośrednie loty do Sevilli liniami Ryanair.

Część osób wybiera również najlepiej bezpośredni lot do Madrytu i połączenie lokalnymi liniami lotniczymi, pociągiem lub wynajętym samochodem do Sevilli.

Z Madrytu lub Malagi do  Sevilli pociągiem, samolotem lub samochodem:

Sieć pociągów jest bardzo dobrze rozwinięta. Superszybkim pociągiem z Madrytu lub Malagi na dworze SANTA JUSTA w Sevilli w komfortowych warunkach dostaniesz się w ciągu 2,5 godziny (250 km/h). Bilet można kupić przez Internet lub na miejscu. W pociągu nie ma miejsc „stojących”, więc warto kupić bilet wcześniej z zapasem na ewentualne opóźnienia w locie. Bilet w obie strony z Madrytu do Sevilli kosztuje ok 40-75 euro: www.renfe.es

Z lotniska Madryt Barajas na dworzec Madryt Atocha polecamy bardzo wygodne 24-godzinne połączenie autobusowe. Autobus Express jeździ co 15-20 minut, trasa trwa ok 15 minut, a koszt biletu jest stały: 5 euro.

Wynajem samochodu

Studenci AFF Residencial mają transport na lotnisko w cenie kursu, natomiast skoczkowie samodzielni bardziej cenią sobie niezależność. Własny samochód to również wygodny dojazd z lotniska do bazy i przejazdy na strefę o dowolnej godzinie.

Do Bazy Skydive Atmosfera

Znajdziesz nas bez problemu na Googlemaps:

Autobusem:

Przystanek wysiadkowy

Dojazd do Baza Atmosfera

Pobierz pdf z instrukcją dojazdu na miejscu: Jak dojechac z lotniska Sevilla

I na koniec do Bazy naszym transportem, taxi, samochodem, kolejką podmiejską lub autobusem nr 166. Przystanek jest przed wejściem na nasze osiedle. Dojazd do Baza Atmosfera autobusem wymaga przebazowania się na dworzec autobusowy w Sevilli Plaza de Armas, zobaczy instrukcję powyżej.

Odbiór z lotniska:

Jeśli nie wynajmujesz samochodu, można zamówić u nas odbiór z lotniska, szczególnie jeśli jesteś pierwszy raz.

Taxi:

Można też wynająć taksówkę. Ceny są różne i można je skonsultować tutaj. Istnieją niestety tutaj też mafie, dlatego trzeba zapytać o cenę kursu przed wejściem do taxi. Kurs nie powinien kosztować więcej niż 45 euro o jakiejkolwiek porze dnia.

Samochodem:

Z lotniska Sevilla San Pablo jedzie się do nas ok 33 minuty samochodem. Z lotniska (Aeropuerto), wjedź na autostradę (autovia) Madrid – Córdoba: SE-020, aż do skrzyżowania z A-66. I później w kierunku Santiponce , Camas, Huelva. Zjazd z autostrady na UMBRETE w prawo. Przejazd przez miasteczko tak jak prowadzi główna droga, następnie jak będzie koniec drogi, w lewo w kierunku Sanlucar la Mayor. Cały czas prosto aż do skrętu w lewo na Urbanizacion El Capricho, naprzeciwko żółtego domu „Palomo Muebles”.

Podsumowując, żeby nie zabłądzić:

LOTNISKO SEVILLA: (SVQ) SAN PABLO

DWORZEC SEVILLA: SANTA JUSTA

DWORZEC AUTOBUSOWY: PLAZA DE ARMAS

%d bloggers like this: